Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ASUS U2000 KEYBOARD+MOUSE/BK/UI toetsenbord Inclusief muis Universeel USB Zwart
Artikelnummer
90-XB1000KM001K0-
ASUS U2000 KEYBOARD+MOUSE/BK/UI toetsenbord Inclusief muis Universeel USB Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
- Geniet van comfortabele invoer
- Elegante stijl, solide constructie
- Comfortabele, stille werking en ingebouwde multimedia sneltoetsen
- Driver-loze plug & play
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | 90-XB1000KM001K0- |
|---|---|
| EAN | 4711387539231 |
| Merk | ASUS |
| Availability | Y |
U2000 KEYBOARD+MOUSE/BK/UI//WIN11/COPILOT QWERTY
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Optische sleutelschakelaar |
| Aansluiting | USB |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Backlight | Nee |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Muis | |
| Inclusief muis | Ja |
| Lengte muiskabel | 1,5 m |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 8 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 585 g |
| Gewicht muis | 98 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 460 x 150 x 30 mm |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 115 x 60 x 35 mm |
| Verpakking | |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Garantiekaart | Ja |
| Overige specificaties | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |
You may also be interested in
| Product |
ASUS U2000 KEYBOARD+MOUSE/BK/UI toetse...
Login for pricing
|
New
HP QY776AA toetsenbord Kantoor USB Zwart
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech MK120
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech K280E Pro f/ Business toetsen...
Login for pricing
|
Recommended
Logitech MK220
Login for pricing
|
Popular
Logitech MK270
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
90-XB1000KM001K0-
|
QY776AA#B13
|
920-002562
|
920-005217
|
920-003161
|
920-004509
|
| Merk |
ASUS
|
HP
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
| Toetsenbordindeling |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
| Inclusief muis |
Y
|
N
|
Y
|
N
|
Y
|
Y
|
| Backlight |
N
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
N
|
| Aanbevolen gebruik |
Universal
|
Office
|
Office
|
Office
|
Office
|
Home
|
| Aansluiting |
USB
|
USB
|
USB
|
USB
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
| Toetsenbord toetsschakelaar |
Optical key switch
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wireless
|
Wireless
|





