Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ASUS RS720A-E13-RS8U Socket SP5 Rack (2U) Zwart, Zilver
Artikelnummer
90SF0441-M009K0
Login for pricing
Op voorraad
ASUS RS720A-E13-RS8U, Socket SP5, AMD, AMD EPYC, DDR5-SDRAM, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 3 TB
ASUS RS720A-E13-RS8U Socket SP5 Rack (2U) Zwart, Zilver is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Server barebones
| Artikelnummer | 90SF0441-M009K0 |
|---|---|
| EAN | 4711636269278 |
| Merk | ASUS |
| Availability | Y |
ASUS RS720A-E13-RS8U. Processor socket: Socket SP5, Processorfabrikant: AMD, Processorfamilie: AMD EPYC. Ondersteunde geheugen types: DDR5-SDRAM, Ondersteunend DIMM module capaciteiten: 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, Maximum intern geheugen: 3 TB. Opslagschijf afmetingen ondersteund: 2.5", Ondersteunde opslagstationinterfaces: SATA, Serial Attached SCSI (SAS). On-board graphics adapter model: Aspeed AST2600, On-board graphics adapter geheugen: 64 MB. Type behuizing: Rack (2U), Kleur van het product: Zwart, Zilver, Type koeling: Actief
| Processor | |
|---|---|
| Type processor | Nee |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | Socket SP5 |
| Aantal ondersteunde processoren | 2 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Design | |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Titanium |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Aantal ventilatoren | 6 ventilator(en) |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Type koeling | Actief |
| Geheugen | |
| Ondersteunende RDIMM klok snelheden | 5600,6400 MHz |
| Ondersteunend DIMM module capaciteiten | 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 3 TB |
| Aantal DIMM sloten | 24 |
| Opslagmedia | |
| Aantal storage drives ondersteund | 8 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA, Serial Attached SCSI (SAS) |
| Hot-swap HDD bays | Ja |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5" |
| Prestatie | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Aspeed AST2600 |
| On-board graphics adapter geheugen | 64 MB |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 1 |
| Uitbreidingsmodules | |
| PCI Express slots versie | 5.0 |
| Aantal M.2 (M) slots | 2 |
| Kenmerken | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Technische details | |
| Aantal storage drives ondersteund | 8 |
| Energie | |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Aantal ondersteunde redundante voedingen | 2 |
| Redundante voeding | Ja |
| Netvoeding | 2700 W |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Titanium |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 87,3 mm |
| Gewicht | 17,8 kg |
| Diepte | 822,2 mm |
| Breedte | 484,6 mm |
| Gewicht verpakking | 21,3 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 21,3 kg |
You may also be interested in
| Product |
ASUS RS720A-E13-RS8U Socket SP5 Rack (...
Login for pricing
|
ASUS RS720-E11-RS24U Intel C741 Rack (...
Login for pricing
|
ASUS RS720A-E13-RS8G Socket SP5 Rack (...
Login for pricing
|
ASUS ESC4000A-E12 Socket SP5 Rack (2U)...
Login for pricing
|
ASUS RS720-E12-RS8G Rack (2U) Zwart, Z...
Login for pricing
|
ASUS RS700A-E13-RS12U LGA 6096P Rack (...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
90SF0441-M009K0
|
90SF01Z1-M008V0
|
90SF0441-M000H0
|
90SF02M3-M01090
|
90SF03T1-M000H0
|
90SF0451-M004A0
|
| Merk |
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
| Type processor |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|




