Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ASUS RS521A-E12-RS12U Socket SP5 Rack (2U) Zwart, Zilver
Artikelnummer
90SF03X1-M000C0
Login for pricing
Op voorraad
ASUS RS521A-E12-RS12U, Socket SP5, AMD, AMD, AMD EPYC 9004, DDR5-SDRAM, 3 TB
ASUS RS521A-E12-RS12U Socket SP5 Rack (2U) Zwart, Zilver is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Server barebones
| Artikelnummer | 90SF03X1-M000C0 |
|---|---|
| EAN | 4711387768655 |
| Merk | ASUS |
| Availability | Y |
ASUS RS521A-E12-RS12U. Processor socket: Socket SP5, Processorfabrikant: AMD, Processorfamilie: AMD. Ondersteunde geheugen types: DDR5-SDRAM, Maximum intern geheugen: 3 TB, Ondersteunende RDIMM klok snelheden: 4800,6400,5600 MHz. Opslagschijf afmetingen ondersteund: M.2,2.5,3.5, Ondersteunde types opslag-drives: HDD & SSD. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, LAN controller: Intel® I350-AM2. Type behuizing: Rack (2U), Kleur van het product: Zwart, Zilver
| Processor | |
|---|---|
| Type processor | Nee |
| Processorfamilie | AMD |
| Processor socket | Socket SP5 |
| Compatibele processors | AMD EPYC 9004 |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Design | |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Titanium |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Geheugen | |
| Ondersteunende RDIMM klok snelheden | 4800,6400,5600 MHz |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 3 TB |
| Aantal DIMM sloten | 24 |
| Opslagmedia | |
| Aantal storage drives ondersteund | 16 |
| Aantal 3.5" bays | 12 |
| Aantal 2.5" bays | 2 |
| Hot-swap HDD bays | Ja |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2,2.5,3.5 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Netwerk | |
| LAN controller | Intel® I350-AM2 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| IPMI LAN (RJ-45) port | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Uitbreidingsmodules | |
|---|---|
| PCI Express x8 slots | 1 |
| Aantal M.2 (M) slots | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 2 |
| Technische details | |
| Aantal storage drives ondersteund | 16 |
| Aantal 3.5" bays | 12 |
| Aantal 2.5" bays | 2 |
| Energie | |
| Netvoeding | 1600 W |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Titanium |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 88,1 mm |
| Gewicht | 17,9 kg |
| Diepte | 449 mm |
| Breedte | 840 mm |
| Gewicht verpakking | 25,1 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 25,1 kg |
You may also be interested in
| Product |
ASUS RS521A-E12-RS12U Socket SP5 Rack...
Login for pricing
|
New
ASUS RS700-E10-RS4U Intel C621A LGA 41...
Login for pricing
|
ASUS RS501A-E12-RS12U LGA 6096 Rack (1...
Login for pricing
|
ASUS RS501A-E12-RS4 LGA 6096 Rack (1U)...
Login for pricing
|
ASUS RS521A-E12-RS24U Socket SP5 Rack...
Login for pricing
|
ASUS ESC4000A-E12 Socket SP5 Rack (2U)...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
90SF03X1-M000C0
|
90SF0153-M002H0
|
90SF03Y1-M000D0
|
90SF03Y1-M000N0
|
90SF03X1-M000R0
|
90SF02M3-M01090
|
| Merk |
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
| Type processor |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|





