Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ASUS ProArt PF120 Fan PWM Black 3in1 Computer behuizing Ventilator 12 cm Zwart 3 stuk(s)
Artikelnummer
90DA00M0-B09020
ASUS ProArt PF120 Fan PWM Black 3in1 Computer behuizing Ventilator 12 cm Zwart 3 stuk(s) is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Koelsystemen voor computers
| Artikelnummer | 90DA00M0-B09020 |
|---|---|
| EAN | 4711636264181 |
| Merk | ASUS |
| Availability | Y |
ASUS ProArt PF120 Fan PWM Black 3in1. Soort: Ventilator, Ventilator diameter: 12 cm, Minimum luchtdruk: 1,5 mmH2O, Maximum luchtdruk: 7,3 mmH2O, Type lager: Vloeistof dynamisch lager (FDB). Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Soort | Ventilator |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | Ja |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 39 dB |
| Minimum luchtstroom | 47,4 cfm |
| Maximum luchtstroom | 104,8 cfm |
| Minimum luchtdruk | 1,5 mmH2O |
| Maximum luchtdruk | 7,3 mmH2O |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| Aantal per verpakking | 3 stuk(s) |
| Fan snelheid (min) | 1400 RPM |
| Fan snelheid (max) | 3000 RPM |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 657 g |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 28 mm |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
ASUS ProArt PF120 Fan PWM Black 3in1 C...
Login for pricing
|
Bestseller
Fujitsu S26361-F4051-L830 koelsysteem...
Login for pricing
|
Synology FAN 80X80X32_7 koelsysteem vo...
Login for pricing
|
Popular
Noctua NH-U12S koelsysteem voor comput...
Login for pricing
|
New
Seasonic MagFlow 3-Fan Kit Computer be...
Login for pricing
|
Noctua NH-D9L koelsysteem voor compute...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
90DA00M0-B09020
|
S26361-F4051-L830
|
FAN 80X80X32_7
|
NH-U12S
|
MAGFLOW-3
|
NH-D9L
|
| Merk |
ASUS
|
FUJITSU
|
SYNOLOGY
|
Noctua
|
Seasonic
|
Noctua
|
| Soort |
Fan
|
n.v.t.
|
Fan
|
Cooler
|
Fan
|
Cooler
|
| Geschikte locatie |
Computer case
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Computer case
|
Processor
|





