Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ASUS ProArt LC 240 Processor Alles-in-één vloeistofkoeler 12 cm Zwart
Artikelnummer
90RC01K0-M0EAY0
ASUS ProArt LC 240 Processor Alles-in-één vloeistofkoeler 12 cm Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Koelsystemen voor computers
| Artikelnummer | 90RC01K0-M0EAY0 |
|---|---|
| EAN | 4711636235785 |
| Merk | ASUS |
| Availability | Y |
ASUS ProArt LC 240. Soort: Alles-in-één vloeistofkoeler, Ventilator diameter: 12 cm. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Soort | Alles-in-één vloeistofkoeler |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | Ja |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Supported processor sockets | LGA 1150 (Socket H3), Socket AM4, LGA 1151 (Socket H4), Socket AM5, LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700 |
| Maximum luchtstroom | 68,99 cfm |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Statische druk ventilator | 4,46 mmH2O |
| Fan snelheid (min) | 0 RPM |
| Fan snelheid (max) | 3000 RPM |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Waterblok materiaal | Koper |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 950 g |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Breedte verpakking | 350 mm |
| Diepte verpakking | 232 mm |
| Hoogte verpakking | 138 mm |
| Gewicht verpakking | 3,23 kg |
| Radiator breedte | 27,7 cm |
| Radiator diepte | 12 cm |
| Radiator hoogte | 2,7 cm |
| Buis lengte | 40 cm |
| Breedte waterblok | 7,8 cm |
| Diepte waterblok | 7,8 cm |
| Hoogte waterblok | 4,9 cm |
| Technische details | |
| Geluidsniveau | 39,5 dB |
| Overige specificaties | |
| Geluidsniveau | 39,5 dB |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
ASUS ProArt LC 240 Processor Alles-in-...
Login for pricing
|
Popular
ASUS ROG RYUJIN 240 Processor Alles-in...
Login for pricing
|
Cooler Master MasterLiquid PL360 Flux...
Login for pricing
|
ASUS ROG RYUJIN II 240 Processor Alles...
Login for pricing
|
New
ASUS ROG Ryuo III 240 ARGB Processor K...
Login for pricing
|
Bestseller
ASUS ROG Ryuo III 240 ARGB White Editi...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
90RC01K0-M0EAY0
|
90RC0030-M0UAY0
|
MLY-D36M-A23PZ-R1
|
90RC00A0-M0UAY0
|
90RC00J1-M0UAY0
|
90RC00J2-M0UAY0
|
| Merk |
ASUS
|
ASUS
|
Cooler Master
|
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
| Soort |
All-in-one liquid cooler
|
All-in-one liquid cooler
|
Liquid cooling kit
|
All-in-one liquid cooler
|
Liquid cooling kit
|
Liquid cooling kit
|
| Geschikte locatie |
Processor
|
n.v.t.
|
Processor
|
Processor
|
Processor
|
Processor
|





