Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ASUS M605 ROG FALCHION ACE HFX/HFX/US/PBT toetsenbord Gamen USB QWERTY US International Zwart
Artikelnummer
90MP03VE-BKUA20
Login for pricing
Op voorraad
ASUS M605 ROG FALCHION ACE HFX/HFX/US/PBT, Bedraad, USB, Magnetic-mechanical key switch, QWERTY, RGB LED, Zwart
ASUS M605 ROG FALCHION ACE HFX/HFX/US/PBT toetsenbord Gamen USB QWERTY US International Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | 90MP03VE-BKUA20 |
|---|---|
| EAN | 4711387651919 |
| Merk | ASUS |
| Availability | Y |
ASUS M605 ROG FALCHION ACE HFX/HFX/US/PBT. Toetsenbord formaat: 65%. Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Magnetic-mechanical key switch, Toetsenbordindeling: QWERTY. Backlight type: RGB LED. Aanbevolen gebruik: Gamen. Kleur van het product: Zwart
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Magnetic-mechanical key switch |
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Rollover | N-toets rollover |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Toetsenbord formaat | 65% |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Taal toetsenbord | US International |
| Sneltoetsen | Ja |
| Stemmingsrato | 8000 Hz |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Keyboard key switch technology | ROG HFX Magnetic |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Backlight type | RGB LED |
| Anti-ghosting | Ja |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Backlight | Ja |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ergonomie | |
| Anti-ghosting | Ja |
| Kenmerken | |
| Anti-ghosting | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Muis | |
|---|---|
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 643 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 315 x 115 x 35 mm |
| Verpakking | |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Doos |
| Garantiekaart | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Garantiekaart | Ja |
| Overige specificaties | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
ASUS M605 ROG FALCHION ACE HFX/HFX/US/...
Login for pricing
|
Popular
CHERRY XS Touchpad toetsenbord USB QWE...
Login for pricing
|
aixcase AIX-19K1UKUSTP-B toetsenbord U...
Login for pricing
|
Recommended
Logitech G 920-009108 toetsenbord Game...
Login for pricing
|
Bestseller
HP OMEN by Sequencer toetsenbord
Login for pricing
|
New
HP OMEN Spacer Draadloos TKL Toetsenbord
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
90MP03VE-BKUA20
|
G84-5500LUMEU-0
|
AIX-19K1UKUSTP-B
|
920-009108
|
2VN99AA#ABB
|
9BU31AA#ABB
|
| Merk |
ASUS
|
CHERRY
|
Aixcase
|
LOGITECH
|
HP
|
HP
|
| Toetsenbordindeling |
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
n.v.t.
|
QWERTY
|
QWERTY
|
| Inclusief muis |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Backlight |
Y
|
N
|
N
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Aanbevolen gebruik |
Gaming
|
Universal
|
n.v.t.
|
Gaming
|
Gaming
|
Gaming
|
| Aansluiting |
USB
|
USB
|
USB
|
RF Wireless + Bluetooth
|
USB
|
RF Wireless
|
| Toetsenbord toetsschakelaar |
Magnetic-mechanical key switch
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Mechanical key switch
|
Mechanical key switch
|
Mechanical key switch
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wireless
|
Wired
|
Wireless
|





