Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Apple Studio Display computer monitor 68,6 cm (27") 5120 x 2880 Pixels 5K Ultra HD LED Zilver
Artikelnummer
MFEX4FD/A
Login for pricing
Op voorraad
27", 5120 x 2880, 5K Retina display, 600 nits, 12MP, 2x Thunderbolt 5, 2x USB-C, Standard Glass, Tilt Adjustable Stand
Apple Studio Display computer monitor 68,6 cm (27") 5120 x 2880 Pixels 5K Ultra HD LED Zilver is te bestellen in veelvoud van 1
- 27‐inch 5K Retina‐display
- 14,7 miljoen pixels
- 600 nits helderheid
- 1 miljard kleuren
- Brede kleurweergave (P3)
- 12MP Center Stage-camera met Bureauweergave
- Drie microfoons
- Zes speakers met Ruimtelijke Audio
- Thunderbolt 5
Categorie: Beeldschermen
| Artikelnummer | MFEX4FD/A |
|---|---|
| EAN | 0195951064703 |
| Merk | Apple |
| Availability | Y |
Ogen tekort.
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1 miljard kleuren |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Resolutie | 5120 x 2880 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Display technologie | LED |
| HD type | 5K Ultra HD |
| Pixeldichtheid | 218 ppi |
| Schermhelderheid (piek) | 600 cd/m² |
| Type beeldschermglas | Standaardglas |
| Touchscreen | Nee |
| True Tone-technologie | Ja |
| Schermdiameter in centimeters | 68,3 cm |
| LED backlight | Ja |
| Prestatie | |
| AMD FreeSync | Nee |
| Compatibele besturingssystemen | macOS Tahoe 26.3.1 or later iPadOS 26.3.1 or later |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Compatibiliteit | 16-inch MacBook Pro (2021 and later) 14-inch MacBook Pro (2021 and later) 13-inch MacBook Pro (M1, 2020 and later) 15-inch MacBook Air (2023 and later) 13-inch MacBook Air (M1, 2020 and later) Mac Studio (2022 and later) Mac mini (2020 and later) Mac Pro (2023 and later) 24-inch iMac (2021 and later) iPad Pro (M4 and M5) iPad Pro 12.9-inch (3rd–6th generation) iPad Pro 11-inch (1st–4th generation) iPad Air (M2, M3, and M4) iPad Air (5th generation) |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Aantal luidsprekers | 6 |
| Megapixels | 12 MP |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos |
| Design | |
| Markt positionering | Grafisch ontwerp |
| Kleur van het product | Zilver |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 2 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 0 |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 0 |
| Aantal DisplayPorts | 0 |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| HDMI | Nee |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 0 |
| Aantal downstreampoorten | 1 |
| Wifi | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
| Netwerk | |
| Wifi | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
| Ergonomie | |
| Bereik kantelhoek | -5 - 25° |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Energie | |
|---|---|
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 23 kWu |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 5000 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 623 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 168 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 478 mm |
| Gewicht (met standaard) | 6,3 kg |
| Breedte verpakking | 598,2 mm |
| Diepte verpakking | 715,6 mm |
| Hoogte verpakking | 192,9 mm |
| Gewicht verpakking | 11,3 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 598,2 mm |
| Diepte verpakking | 715,6 mm |
| Hoogte verpakking | 192,9 mm |
| Gewicht verpakking | 11,3 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | Thunderbolt |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | Thunderbolt |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Compatibele besturingssystemen | macOS Tahoe 26.3.1 or later iPadOS 26.3.1 or later |
| Gewicht (met standaard) | 6,3 kg |
| Touchscreen | Nee |
| Overige specificaties | |
| Compatibele besturingssystemen | macOS Tahoe 26.3.1 or later iPadOS 26.3.1 or later |
| Compatibiliteit | 16-inch MacBook Pro (2021 and later) 14-inch MacBook Pro (2021 and later) 13-inch MacBook Pro (M1, 2020 and later) 15-inch MacBook Air (2023 and later) 13-inch MacBook Air (M1, 2020 and later) Mac Studio (2022 and later) Mac mini (2020 and later) Mac Pro (2023 and later) 24-inch iMac (2021 and later) iPad Pro (M4 and M5) iPad Pro 12.9-inch (3rd–6th generation) iPad Pro 11-inch (1st–4th generation) iPad Air (M2, M3, and M4) iPad Air (5th generation) |
| HDMI | Nee |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Ethernet LAN | Nee |
| Schermhelderheid (piek) | 600 cd/m² |
| Touchscreen | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Apple Studio Display computer monitor...
Login for pricing
|
ASUS ProArt PA32UCX-PK computer monito...
Login for pricing
|
Hot Product
EIZO ColorEdge CS2740 computer monitor...
Login for pricing
|
EIZO FlexScan EV3895-WT computer monit...
Login for pricing
|
Recommended
EIZO FlexScan EV3895-BK computer monit...
Login for pricing
|
Popular
DELL UltraSharp U4021QW computer monit...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MFEX4FD/A
|
90LM03HC-B01370
|
CS2740
|
EV3895-WT
|
EV3895-BK
|
DELL-U4021QW
|
| Merk |
Apple
|
ASUS
|
EIZO
|
EIZO
|
EIZO
|
Dell
|
| Beeldschermdiagonaal |
23" to 201"
|
23" to 201"
|
23" to 201"
|
201" and more
|
201" and more
|
201" and more
|
| Kleur van het product |
Silver
|
Black
|
Black
|
White
|
Black
|
Silver
|
| Touchscreen |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Ingebouwde camera |
Y
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Markt positionering |
Graphics design
|
Graphics design
|
Photo editing
|
Office
|
Office
|
Graphics design
|
| Display technologie |
LED
|
LED
|
LCD
|
LCD
|
LCD
|
LCD
|
| Oorspronkelijke beeldverhouding |
16:9
|
16:9
|
16:9
|
24:10
|
24:10
|
21:9
|
| VESA-montage |
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| NVIDIA G-SYNC |
N
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Ingebouwde USB-hub |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| AMD FreeSync |
N
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
N
|





