Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC Smart-UPS RT 19" Rail Kit voor XLBP
Artikelnummer
SRTGRK2
APC Smart-UPS RT 19" Rail Kit voor XLBP is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Montagekits
| Artikelnummer | SRTGRK2 |
|---|---|
| EAN | 0731304412007 |
| Merk | APC |
| Availability | Y |
SMART-UPS RT 19i RailKit For ExtBat Pack
| Technische details | |
|---|---|
| Bedoeld voor | Rail Kit for XLBP |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Kleur van het product | Zilver |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 41 mm |
| Diepte | 634 mm |
| Hoogte | 89 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 96 mm |
| Diepte verpakking | 96 mm |
| Hoogte verpakking | 690 mm |
| Gewicht verpakking | 4,3 kg |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
APC Smart-UPS RT 19" Rail Kit voo...
Login for pricing
|
New
Honeywell VM1007BRKTKIT montagekit
Login for pricing
|
Popular
APC SmartUPS/SmartUPS RT railkit met t...
Login for pricing
|
Recommended
APC NetShelter SX 42U 600mm Wide Reces...
Login for pricing
|
Bestseller
Intermec Vehicle Dock Mounting Kit Zwart
Login for pricing
|
Motorola KT-U-MOUNT-VC70-R montagekit...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
SRTGRK2
|
VM1007BRKTKIT
|
AP9625
|
AR7503
|
805-611-001
|
KT-U-MOUNT-VC70-R
|
| Merk |
APC
|
HONEYWELL
|
APC
|
APC
|
HONEYWELL
|
ZEBRA
|





