Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC Set bevestigingsmiddelen M6
Artikelnummer
AR8100
APC Set bevestigingsmiddelen M6 is te bestellen in veelvoud van 1
- Bevat 32 sets M6-kooimoeren, nylon ringen en sleuf/phillips-schroeven voor montage-apparatuur
- Wordt geleverd met een installatiegids, zodat het eenvoudig is om
- Meet 1 inch in hoogte, 0,5 inch in breedte en 0,5 inch in diepte, waardoor ruimte wordt bespaard
- Gemaakt van robuuste materialen om langdurige prestaties te garanderen
Categorie: Montagekits
| Artikelnummer | AR8100 |
|---|---|
| EAN | 0731304002710 |
| Merk | APC |
| Availability | Y |
M6 hardware voor montage apparatuur in behuizing met vierkante gaten montagerails Aantal 32 sets M6 kooimoeren, nylon ringen en sleuf/phillips schroeven
| Technische details | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 1,37 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 360 g |
| Breedte | 13 mm |
| Diepte | 13 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Verpakking | |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Breedte verpakking | 241 mm |
| Diepte verpakking | 165 mm |
| Hoogte verpakking | 64 mm |
| Gewicht verpakking | 450 g |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
APC Set bevestigingsmiddelen M6
Login for pricing
|
New
Ergotron 97-718-009 montagekit
Login for pricing
|
Popular
Ergotron Track Mount Bracket Kit Alumi...
Login for pricing
|
APC NetShelter CX horizontale rails Kit
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra P1050667-034 montagekit
Login for pricing
|
Hot Product
Datalogic VMK-P090 montagekit Zwart
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
AR8100
|
97-718-009
|
97-091
|
AR4000MV-FR
|
P1050667-034
|
VMK-P090
|
| Merk |
APC
|
ERGOTRON
|
ERGOTRON
|
APC
|
ZEBRA
|
DATALOGIC
|





