Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC Netsnoer, C13 op C14, 2,5m
Artikelnummer
AP9870
APC Netsnoer, C13 op C14, 2,5m is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Stroomkabels
| Artikelnummer | AP9870 |
|---|---|
| EAN | 0731304107897 |
| Merk | APC |
| Availability | Y |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Aansluiting 1 | C14 stekker |
| Aansluiting 2 | C13 stekker |
| Snoerlengte | 2,5 m |
| Overbelastingsprotectie | Nee |
| Certificering | CSA, UL, VDE, PEP, EOLI |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 90 - 250 V |
| Stroom | 10 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 - 65 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Hoogte bij opslag | 15000 |
| Certificaten | |
| Certificering | CSA, UL, VDE, PEP, EOLI |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 76 mm |
| Diepte | 203 mm |
| Hoogte | 38 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Breedte verpakking | 102 mm |
| Diepte verpakking | 203 mm |
| Hoogte verpakking | 51 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 102 mm |
| Diepte verpakking | 203 mm |
| Hoogte verpakking | 51 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
APC Netsnoer, C13 op C14, 2,5m
Login for pricing
|
Cisco CAB-ACE-RA= electriciteitssnoer...
Login for pricing
|
Recommended
Cisco Power Cord/AC Italy 3 m
Login for pricing
|
New
Lenovo ThinkPad Slim Power Conversion...
Login for pricing
|
Cisco C5 Zwart 2 m
Login for pricing
|
Popular
Cisco CAB-C13-C14-AC= electriciteitssn...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
AP9870
|
CAB-ACE-RA=
|
CAB-ACI=
|
0B47046
|
CAB-AC-C5-EUR=
|
CAB-C13-C14-AC=
|
| Merk |
APC
|
Cisco
|
Cisco
|
Lenovo
|
Cisco
|
Cisco
|





