Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC 2-Post Mounting Rail Kit for Smart-UPS SRT
Artikelnummer
SRTRK3
APC 2-Post Mounting Rail Kit for Smart-UPS SRT is te bestellen in veelvoud van 1
- Ontworpen voor Smart-UPS SRT modellen, met flexibele montageopties
- Bevat installatiehandleiding, montagemateriaal en montagesteunen voor racks
- Gemaakt van robuuste materialen om langdurige prestaties te garanderen
- Werkt binnen een temperatuurbereik van -76 tot 140°F, geschikt voor verschillende omgevingen
Categorie: Montagekits
| Artikelnummer | SRTRK3 |
|---|---|
| EAN | 0731304322382 |
| Merk | APC |
| Availability | Y |
Accessoiresoplossingen om de Smart-UPS aan te passen aan uw specifieke behoeften.
| Technische details | |
|---|---|
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Compatibiliteit | Smart-UPS SRT |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 3,85 kg |
| Breedte | 260 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Hoogte | 92 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 285 mm |
| Diepte verpakking | 216 mm |
| Hoogte verpakking | 118 mm |
| Gewicht verpakking | 4,2 kg |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
APC 2-Post Mounting Rail Kit for Smart...
Login for pricing
|
New
Honeywell VM1007BRKTKIT montagekit
Login for pricing
|
Popular
APC SmartUPS/SmartUPS RT railkit met t...
Login for pricing
|
Vogel's PFF 7030
Login for pricing
|
Hot Product
Cisco FPR1K-DT-RACK-MNT= montagekit Zw...
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco VESA Adapter and Wall Mount Kit...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
SRTRK3
|
VM1007BRKTKIT
|
AP9625
|
7327030
|
FPR1K-DT-RACK-MNT=
|
CS-DESKPRO-VESA=
|
| Merk |
APC
|
HONEYWELL
|
APC
|
Vogel's
|
Cisco
|
Cisco
|




