Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
AOC P2 27P2Q computer monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart
Artikelnummer
27P2Q
Login for pricing
Op voorraad
Screen size (inch) 27, Panel resolution 1920x1080, Max Refresh rate 100 Hz, Panel type IPS, HDMI HDMI 1.4 x 1, DisplayPort DisplayPort 1.2 x 1, D-SUB (VGA) 1x, DVI 1x DVI-D, Sync technology (VRR) Adaptive Sync
AOC P2 27P2Q computer monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Beeldschermen

Ergonomisch
Voel het comfort! AOC’s standaards die in de hoogte verstelbaar zijn en kunnen kantelen en zwenken, helpen u de meest comfortabele en gezonde positie te vinden.

Rotatie
Dankzij de draaifunctie kan uw scherm 180° worden gedraaid van liggend naar staand, dit is vooral handig voor desktop publishing.
Comfort, connectiviteit en prestatie in een 27” Full HD-display
De 27P2Q is uitgerust met een plat 27” IPS/3FL-paneel en Full HD-resolutie in een slank, 3-zijdig frameloos scherm om professionals zoals start-ups en KMO's te helpen hun productiviteitsdoelen te bereiken. Met brede kijkhoeken van 178°/178°, een responstijd van 4ms, een verversingsfrequentie van 100 Hz en Adaptive-Sync-technologie, kan het in hoogte worden aangepast, gekanteld en gedraaid tot de perfecte ergonomische positie, bevat een USB 3.2-hub en is compatibel met HDMI, DP, VGA en DVI.
De 27P2Q is uitgerust met een plat 27” IPS/3FL-paneel en Full HD-resolutie in een slank, 3-zijdig frameloos scherm om professionals zoals start-ups en KMO's te helpen hun productiviteitsdoelen te bereiken. Met brede kijkhoeken van 178°/178°, een responstijd van 4ms, een verversingsfrequentie van 100 Hz en Adaptive-Sync-technologie, kan het in hoogte worden aangepast, gekanteld en gedraaid tot de perfecte ergonomische positie, bevat een USB 3.2-hub en is compatibel met HDMI, DP, VGA en DVI.
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Responstijd | 4 ms |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Adobe RGB dekking | 74 procent |
| Display technologie | LED |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 50000000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 85 kHz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 85 kHz |
| HD type | Full HD |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Pixeldichtheid | 81 ppi |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Backlight type | W-LED |
| Scanfrequentie beeldscherm | VGA/DVI/HDMI 1.4/DP 1.2: 30 - 85 KHz (H), VGA/DVI/HDMI 1.4/DP 1.2: 48 - 75 Hz (V) |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Schermdiameter in centimeters | 68,58 cm |
| LED backlight | Ja |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| AMD FreeSync-vernieuwingsfrequentiebereik | 48 - 75 Hz |
| Prestatie | |
| AMD FreeSync | Ja |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Compatibiliteit | VESA-P2 |
| AMD FreeSync-vernieuwingsfrequentiebereik | 48 - 75 Hz |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Snel opladen | Ja |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Energie | |
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Soort voeding | Intern |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 14,51 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Externe adapter | Nee |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | E |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 17,1 kWu |
| Design | |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Kleur van het product | Zwart |
| Zonder zware metalen | Hg (kwik) |
| Voetenkleur | Zwart |
| Certificering | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,HF,CB,TUV-GS-Mark,ISO 9241-307,FCC,Microsoft WHQL |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Afneembare standaard | Ja |
| Glanstype buitenzijde | Getextureerd |
| Type bezeldikte | Frameloos |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| DVI-poort | Ja |
| DVI-D poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-ingangen | Ja |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Ergonomie | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Draaibaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -180 - 180° |
| Bereik kantelhoek | -5 - 35° |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Scharnier | Ja |
| Pivot hoek | 0 - 180° |
| Aantal On Screen Display-talen | 16 |
| On Screen Display (OSD)-talen | Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Tsjechisch, Nederlands, Engels, Fins, Frans, Duits, Italiaans, Japans, Koreaans, Kroatisch, Pools, Portugees, Russisch, Spaans, Zweeds, Turks, Oekraïens |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 613,6 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 200,1 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 544,5 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 369,5 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 51,1 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,6 mm |
| Gewicht (met standaard) | 5,87 kg |
| Breedte verpakking | 690 mm |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Hoogte verpakking | 595 mm |
| Gewicht verpakking | 7,6 kg |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 690 mm |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Hoogte verpakking | 595 mm |
| Gewicht verpakking | 7,6 kg |
| DVI-kabellengte | 1,8 m |
| VGA-kabellengte | 1,8 m |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI, DisplayPort, USB |
| Audiokabellengte | 1,8 m |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI, DisplayPort, USB |
| Audiokabellengte | 1,8 m |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| DVI-kabellengte | 1,8 m |
| VGA-kabellengte | 1,8 m |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | EPEAT Silver, TCO |
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | EPEAT Silver, TCO |
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Certificaten van naleving | CE |
| Soort voeding | Intern |
| Gewicht (met standaard) | 5,87 kg |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Touchscreen | Nee |
| Overige specificaties | |
| Zonder zware metalen | Hg (kwik) |
| Compatibiliteit | VESA-P2 |
| Certificering | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,HF,CB,TUV-GS-Mark,ISO 9241-307,FCC,Microsoft WHQL |
| Recyclebaar verpakkingsmateriaal | 100 procent |
| Glanstype buitenzijde | Getextureerd |
| Type bezeldikte | Frameloos |
| Lichteffecten | Nee |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Certificaten van naleving | CE |
| Hoogte (zonder voet ) | 369,5 mm |
| HDMI | Ja |
| Diepte ( zonder voet ) | 51,1 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,6 mm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| AMD FreeSync-vernieuwingsfrequentiebereik | 48 - 75 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Soort voeding | Intern |
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Touchscreen | Nee |
| Type verpakking | Doos |
| Externe adapter | Nee |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Recyclinginformatie | |
| Recyclebaar verpakkingsmateriaal | 100 procent |
| Post-consumer gerecycled plastic | 85 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,HF,CB,TUV-GS-Mark,ISO 9241-307,FCC,Microsoft WHQL |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85285210 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
AOC P2 27P2Q computer monitor 68,6 cm...
Login for pricing
|
Philips V Line Full HD LCD-monitor 273...
Login for pricing
|
Hot Product
AOC P1 24P1 computer monitor 60,5 cm (...
Login for pricing
|
Bestseller
Philips B Line LCD-monitor 241B8QJEB/00
Login for pricing
|
Philips E Line 322E1C/00 computer moni...
Login for pricing
|
Popular
Fujitsu Displays B27-9 TS FHD computer...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
27P2Q
|
273V7QDSB/00
|
24P1
|
241B8QJEB/00
|
322E1C/00
|
S26361-K1692-V160
|
| Merk |
AOC
|
Philips
|
AOC
|
Philips
|
Philips
|
FUJITSU
|
| Beeldschermdiagonaal |
23" to 201"
|
23" to 201"
|
201" and more
|
201" and more
|
201" and more
|
23" to 201"
|
| Resolutie |
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Touchscreen |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Ingebouwde camera |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
| Markt positionering |
Business
|
Home
|
Business
|
Home
|
Home
|
Business
|
| Display technologie |
LED
|
LED
|
LED
|
LCD
|
LCD
|
LCD
|
| Oorspronkelijke beeldverhouding |
16:9
|
16:9
|
16:9
|
16:9
|
16:9
|
16:9
|
| VESA-montage |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| NVIDIA G-SYNC |
N
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
| Ingebouwde USB-hub |
Y
|
N
|
Y
|
Y
|
N
|
Y
|
| AMD FreeSync |
Y
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
Y
|
n.v.t.
|





