Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Anker B2933H11 oplader voor mobiele apparatuur Smartphone Zwart Sigarettenaansteker Draadloos opladen Snel opladen Auto
Artikelnummer
B2933H11
Login for pricing
Op voorraad
Anker B2933H11, Auto, Sigarettenaansteker, Draadloos opladen, 1 m, Zwart
Anker B2933H11 oplader voor mobiele apparatuur Smartphone Zwart Sigarettenaansteker Draadloos opladen Snel opladen Auto is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| Artikelnummer | B2933H11 |
|---|---|
| EAN | 0194644238384 |
| Merk | ANKER |
| Availability | Y |
Anker B2933H11. Type oplader: Auto, Type stroombron: Sigarettenaansteker, Lader compatibiliteit: Smartphone, Draadloos opladen, Snel opladen. Snoerlengte: 1 m, Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Auto |
| Lader compatibiliteit | Smartphone |
| Type stroombron | Sigarettenaansteker |
| Snel opladen | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 1 m |
| Energie | |
| Maximaal vermogen | 25 W |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 87,9 mm |
| Hoogte | 93 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Anker B2933H11 oplader voor mobiele ap...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra P1031359 oplader voor mobiele ap...
Login for pricing
|
Popular
Star Micronics 39569480 oplader voor m...
Login for pricing
|
Honeywell 50121667-001 oplader voor mo...
Login for pricing
|
New
Datalogic C-6000 Barcode-lezer Zwart B...
Login for pricing
|
Recommended
Zebra 3PTY-PCLIP-945082 oplader voor m...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
B2933H11
|
P1031359
|
39569480
|
50121667-001
|
CHR-DBT60-BK
|
3PTY-PCLIP-945082
|
| Merk |
ANKER
|
ZEBRA
|
STAR MICRONICS
|
HONEYWELL
|
DATALOGIC
|
ZEBRA
|
| Type oplader |
Auto
|
n.v.t.
|
Indoor
|
n.v.t.
|
Indoor
|
Auto
|





