Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Anker A1903G11 oplader voor mobiele apparatuur Universeel Zwart AC Snel opladen Binnen
Artikelnummer
A1903G11
Anker A1903G11 oplader voor mobiele apparatuur Universeel Zwart AC Snel opladen Binnen is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| Artikelnummer | A1903G11 |
|---|---|
| EAN | 0194644274696 |
| Merk | ANKER |
| Availability | Y |
Anker A1903G11. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Universeel. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Uitgangsspanning (max): 28 V. Aantal USB-Type-C-poorten: 2, Snel opladen. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type stroombron | AC |
| Snel opladen | Ja |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 2 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 4 |
| Aantal USB Type-A-poorten | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Stroom | 2.5 A |
| Maximaal vermogen | 150 W |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Capaciteit van de accu/batterij | 26750 mAh |
| Uitgangsspanning (max) | 28 V |
| Uitgangsspanning (min) | 5 V |
| Spanning | 5/9/10/12/15/20/27/28 V |
| Uitgangsstroom (5 V) | 3 A |
| Uitgangsstroom (9 V) | 3 A |
| Uitgangsstroom (12V) | 3 A |
| Poort 1 uitgangsstroom | 140 W |
| Poort 2 uitgangsstroom | 100 W |
| Poort 3 uitgangsvermogen | 22,5 W |
| Uitgangsstroom (@15 V) | 3 A |
| Uitgangsstroom (@20 V) | 5 A |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 103 mm |
| Diepte | 103 mm |
| Hoogte | 23 mm |
| Gewicht | 350 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 26750 mAh |
| Technische details | |
| Spanning | 5/9/10/12/15/20/27/28 V |
| Overige specificaties | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 26750 mAh |
You may also be interested in
| Product |
Anker A1903G11 oplader voor mobiele ap...
Login for pricing
|
Hot Product
Zebra AK18913-003 oplader voor mobiele...
Login for pricing
|
Honeywell 50121667-001 oplader voor mo...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra PWR-BGA12V108W0WW oplader voor m...
Login for pricing
|
New
Zebra 3PTY-PCLIP-945082 oplader voor m...
Login for pricing
|
Popular
Zebra CRD-TC7X-SE1CO-01 oplader voor m...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
A1903G11
|
AK18913-003
|
50121667-001
|
PWR-BGA12V108W0WW
|
3PTY-PCLIP-945082
|
CRD-TC7X-SE1CO-01
|
| Merk |
ANKER
|
ZEBRA
|
HONEYWELL
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
| Type oplader |
Indoor
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Auto
|
Indoor
|





