Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Anker A1665 5000 mAh Draadloos opladen Zwart
Artikelnummer
A1665H11
Anker A1665 5000 mAh Draadloos opladen Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Powerbanks
| Artikelnummer | A1665H11 |
|---|---|
| EAN | 0194644235475 |
| Merk | ANKER |
| Availability | Y |
Anker A1665. Capaciteit van de accu/batterij: 5000 mAh, Draadloos opladen. Kleur van het product: Zwart
| Design | |
|---|---|
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 1 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Lader compatibiliteit | Mobiele telefoon/Smartphone |
| Draadloos opladen | Ja |
| Prestatie | |
| Snel opladen | Ja |
| Capaciteit van de accu/batterij | 5000 mAh |
| Oplaadbron | USB |
| Draadloos opladen | Ja |
| Ingebouwde radio | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Invoer interface | USB Type-C |
| Energie | |
|---|---|
| Ingangsspanning | 5/9 V |
| Stroom | 3/2.22 A |
| Vermogen draadloos opladen | 5 W |
| Snel opladen | Ja |
| Capaciteit van de accu/batterij | 5000 mAh |
| Oplaadbron | USB |
| Draadloos opladen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 70,6 mm |
| Diepte | 8,6 mm |
| Hoogte | 102 mm |
| Gewicht | 122 g |
| Radio | |
| Ingebouwde radio | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Anker A1665 5000 mAh Draadloos opladen...
Login for pricing
|
Popular
Sandberg Survivor Powerbank 20100
Login for pricing
|
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 16000
Login for pricing
|
Recommended
Sandberg 420-62 powerbank Lithium-Ion...
Login for pricing
|
Sandberg 420-65 powerbank Lithium-Poly...
Login for pricing
|
Hot Product
Belkin BPB012btRG 20000 mAh Roségoud
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
A1665H11
|
420-36
|
420-35
|
420-62
|
420-65
|
BPB012BTRG
|
| Merk |
ANKER
|
SANDBERG
|
SANDBERG
|
SANDBERG
|
SANDBERG
|
BELKIN
|
| Batterijtechnologie |
n.v.t.
|
Lithium-Ion (Li-Ion)
|
Lithium-Ion (Li-Ion)
|
Lithium-Ion (Li-Ion)
|
Lithium Polymer (LiPo)
|
n.v.t.
|





