Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
AMD Ryzen 7 9850X3D processor 4,7 GHz 96 MB L3 Doos
Artikelnummer
100-100001973WOF
Login for pricing
Op voorraad
AMD Ryzen 7 9850X3D, AMD Ryzen™ 7, Socket AM5, 4 nm, Doos, AMD, 9850X3D
AMD Ryzen 7 9850X3D processor 4,7 GHz 96 MB L3 Doos is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Processoren
| Artikelnummer | 100-100001973WOF |
|---|---|
| EAN | 0730143318280 |
| Merk | AMD |
| Availability | Y |
| Product Family | Ryzen |
| Product Series | 7 |
AMD Ryzen 7 9850X3D. Processorfamilie: AMD Ryzen™ 7, Processor socket: Socket AM5, Processor lithografie: 4 nm. Geheugen kanaal: Dubbelkanaals, Maximaal intern geheugen ondersteund door processor: 192 GB, Geheugentypen ondersteund door processor: DDR5-SDRAM. On-board graphics adapter model: AMD Radeon Graphics, Basisfrequentie ingebouwde grafische adapter: 2200 MHz. Ondersteunde instructie sets: AES, AVX, AVX 2.0, AVX-512, MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSE4.1, SSE4.2, SSE4.x, SSSE3, AMD-V, FMA3. L2 cache: 8000 KB
| Processor | |
|---|---|
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 9000 Series |
| Basisfrequentie processor | 4,7 GHz |
| Processorfabrikant | AMD |
| Inclusief koeler | Nee |
| Thermal Design Power (TDP) | 120 W |
| Processor cache | 96 MB |
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ 7 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Processor lithografie | 4 nm |
| Processormodel | 9850X3D |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Compatibele chipsets | AMD A620, AMD X670E, AMD X670, AMD B650E, AMD B650, AMD X870E, AMD X870, AMD B840, AMD B850 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,6 GHz |
| Processor cache type | L3 |
| Type verpakking | Doos |
| Geheugen | |
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 192 GB |
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR5-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 3600,5600 MHz |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| ECC | Ja |
| Non-ECC | Ja |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Basisfrequentie ingebouwde grafische adapter | 2200 MHz |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Energie | |
| Thermal Design Power (TDP) | 120 W |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 28 |
| Thermal Design Power (TDP) | 120 W |
| PCI Express slots versie | 5.0 |
| Ondersteunde instructie sets | AES, AVX, AVX 2.0, AVX-512, MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSE4.1, SSE4.2, SSE4.x, SSSE3, AMD-V, FMA3 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Tjunction | 95 °C |
| Technische details | |
| Thermal Design Power (TDP) | 120 W |
| Processor cache type | L3 |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Overige specificaties | |
| L2 cache | 8000 KB |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
AMD Ryzen 7 9850X3D processor 4,7 GHz...
Login for pricing
|
HPE Intel Xeon-Silver 4208 (2.1GHz/8-c...
Login for pricing
|
Intel Core i5-10500 processor 3,1 GHz...
Login for pricing
|
Popular
Intel Xeon 4209T processor 2,2 GHz 11...
Login for pricing
|
Hot Product
Intel Core i9-13900KF processor 36 MB...
Login for pricing
|
Intel Core i9-13900KF processor 36 MB...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
100-100001973WOF
|
P02571-B21
|
BX8070110500
|
CD8069503956900
|
BX8071513900KF
|
CM8071505094012
|
| Merk |
AMD
|
HPE
|
INTEL
|
INTEL
|
INTEL
|
INTEL
|
| Processor lithografie |
up to 22nm
|
up to 22nm
|
up to 22nm
|
up to 22nm
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Processorfamilie |
AMD Ryzen 7
|
Intel Xeon Silver
|
Intel Core i5
|
Intel Xeon Silver
|
Intel Core i9
|
Intel Core i9
|
| Processor socket |
Socket AM5
|
LGA 3647 (Socket P)
|
LGA 1200 (Socket H5)
|
LGA 3647 (Socket P)
|
LGA 1700
|
LGA 1700
|
| Aantal processorkernen |
8
|
8
|
6
|
8
|
24
|
24
|
| Ingebouwde grafische adapter |
Y
|
N
|
Y
|
N
|
N
|
N
|
| Aparte grafische adapter |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Inclusief koeler |
N
|
N
|
Y
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
| Type verpakking |
Box
|
n.v.t.
|
Box
|
Tray
|
Box
|
Tray
|




