Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ALOGIC WCM1X67-SGR oplader voor mobiele apparatuur Tablet, Laptop, Smartphone Zwart, Grijs AC Snel opladen Binnen
Artikelnummer
WCM1X67-SGR
ALOGIC WCM1X67-SGR oplader voor mobiele apparatuur Tablet, Laptop, Smartphone Zwart, Grijs AC Snel opladen Binnen is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| Artikelnummer | WCM1X67-SGR |
|---|---|
| EAN | 9350784025913 |
| Merk | Alogic |
| Availability | Y |
ALOGIC WCM1X67-SGR. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Tablet, Laptop, Smartphone. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Uitgangsspanning (max): 20 V, AC-adapter, uitgangsstroom: 3,35 A. Aantal USB-Type-C-poorten: 1, Snel opladen. Internationale veiligheidscode (IP): IP67, Kleur van het product: Zwart, Grijs
| Prestatie | |
|---|---|
| Plug and play | Ja |
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Tablet, Laptop, Smartphone |
| Type stroombron | AC |
| Snel opladen | Ja |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| USB Power Delivery | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 67 W |
| Design | |
| Plug and play | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP67 |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Galliumnitride (GaN) transistors | Ja |
| Energie | |
| Stroom | 1.5 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 3,35 A |
| Uitgangsspanning (max) | 20 V |
| Uitgangsspanning (min) | 5 V |
| AC-adapter, vermogen | 67 W |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 53 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoogte | 56 mm |
| Gewicht | 110 g |
| Verpakking | |
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU, UK, AU, US |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Opbergzak | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU, UK, AU, US |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Type verpakking | Doos |
| Overige specificaties | |
| Type verpakking | Doos |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
ALOGIC WCM1X67-SGR oplader voor mobiel...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra P1031359 oplader voor mobiele ap...
Login for pricing
|
Star Micronics 39569480 oplader voor m...
Login for pricing
|
New
Datalogic C-6000 Barcode-lezer Zwart B...
Login for pricing
|
Popular
Lenovo 4X20M26256 oplader voor mobiele...
Login for pricing
|
Honeywell 46-00526-6 oplader voor mobi...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
WCM1X67-SGR
|
P1031359
|
39569480
|
CHR-DBT60-BK
|
4X20M26256
|
46-00526-6
|
| Merk |
Alogic
|
ZEBRA
|
STAR MICRONICS
|
DATALOGIC
|
Lenovo
|
HONEYWELL
|
| Type oplader |
Indoor
|
n.v.t.
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
n.v.t.
|





