Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ALOGIC ULCHDMN-SGR USB grafische adapter 3840 x 2160 Pixels Zwart, Grijs
Artikelnummer
ULCHDMN-SGR
ALOGIC ULCHDMN-SGR USB grafische adapter 3840 x 2160 Pixels Zwart, Grijs is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: USB grafische adapters
| Artikelnummer | ULCHDMN-SGR |
|---|---|
| EAN | 9350784021212 |
| Merk | Alogic |
| Availability | Y |
ALOGIC ULCHDMN-SGR. USB-connectortype: USB Type-C, Geslacht USB-connector: Mannelijk, Maximum resolutie: 3840 x 2160 Pixels. Kleur van het product: Zwart, Grijs. Andere ondersteundende systemen: ChromeOS. Breedte: 23,1 mm, Diepte: 40 mm, Hoogte: 9,6 mm
| Prestatie | |
|---|---|
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Geslacht USB-connector | Mannelijk |
| DVI-uitgang | Nee |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort-uitgang | Nee |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Refreshrate bij maximale resolutie | 60 Hz |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Minimale systeemeisen | |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 23,1 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 9,6 mm |
| Gewicht | 10 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
ALOGIC ULCHDMN-SGR USB grafische adapt...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com USB VGA Multi Monitor Ext...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com USB naar VGA Externe Vide...
Login for pricing
|
StarTech.com Slanke USB 3.0 naar VGA e...
Login for pricing
|
StarTech.com USB 3.0 naar VGA video ad...
Login for pricing
|
Bestseller
Vision TC-USBSER USB grafische adapter...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
ULCHDMN-SGR
|
USB2VGAE2
|
USB2VGAE3
|
USB32VGAES
|
USB32VGAV
|
TC-USBSER
|
| Merk |
Alogic
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Vision
|
| USB-versie |
n.v.t.
|
2.0
|
2.0
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
n.v.t.
|
| DVI-uitgang |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
| DisplayPort-uitgang |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
| HDMI-uitgang |
Y
|
N
|
N
|
N
|
N
|
n.v.t.
|





