Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ALOGIC ULACMN-SGR tussenstuk voor kabels USB-A USB-C Mini Zwart, Zilver
Artikelnummer
ULACMN-SGR
ALOGIC ULACMN-SGR tussenstuk voor kabels USB-A USB-C Mini Zwart, Zilver is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Tussenstukken voor kabels
| Artikelnummer | ULACMN-SGR |
|---|---|
| EAN | 9350784025401 |
| Merk | Alogic |
| Availability | Y |
ALOGIC ULACMN-SGR. Aansluiting 1: USB-A, Aansluiting 2: USB-C Mini. Kleur van het product: Zwart, Zilver
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB-A |
| Aansluiting 2 | USB-C Mini |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Prestatie | |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Plug and play | Ja |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Technische details | |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Aluminium, Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Energie | |
| Stroom | 2.4 A |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 15,8 mm |
| Diepte | 38,4 mm |
| Hoogte | 7,8 mm |
| Gewicht | 10 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
ALOGIC ULACMN-SGR tussenstuk voor kabe...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com HDMI naar DVI-D Video Ada...
Login for pricing
|
StarTech.com Mini HDMI naar HDMI Adapt...
Login for pricing
|
StarTech.com DVI naar VGA Verloopkabel...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com Compacte HDMI naar VGA ad...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com Gigabit Cat6 Crossover Et...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
ULACMN-SGR
|
HDMIDVIFM
|
HDACFM
|
DVIVGAFMBK
|
HD2VGAMICRO
|
C6CROSSOVER
|
| Merk |
Alogic
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|





