Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ALOGIC ELSI5U2CCBK2 USB-kabel USB 2.0 2 m USB C Zwart
Artikelnummer
ELSI5U2CCBK2
ALOGIC ELSI5U2CCBK2 USB-kabel USB 2.0 2 m USB C Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: USB-kabels
| Artikelnummer | ELSI5U2CCBK2 |
|---|---|
| EAN | 9350784027412 |
| Merk | Alogic |
| Availability | Y |
ALOGIC ELSI5U2CCBK2. Snoerlengte: 2 m. Aansluiting 1: USB C, Aansluiting 2: USB C, USB-versie: USB 2.0, Max. overdrachtssnelheid: 0,48 Gbit/s, Kleur van het product: Zwart
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Plug and play | Ja |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Snoerlengte | 2 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Kabelhulsmateriaal | Silicone |
| USB Power Delivery tot max. | 240 W |
| Snel opladen | Ja |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Ingangsspanning | 48 V |
| Ingangsstroom (max) | 5 A |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 48 V |
| Ingangsstroom (max) | 5 A |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 2 m |
| Verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Soort kabel | Ronde kabel |
You may also be interested in
| Product |
ALOGIC ELSI5U2CCBK2 USB-kabel USB 2.0...
Login for pricing
|
Bestseller
Datalogic 90A052258 USB-kabel USB 2.0...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 10m Actieve USB 2.0 A naa...
Login for pricing
|
Hot Product
Datalogic 90A052135 USB-kabel USB 2.0...
Login for pricing
|
Intermec 2m USB-A - USB-B USB-kabel US...
Login for pricing
|
Popular
Belkin USB-A - USB-C, 0.9m USB-kabel U...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
ELSI5U2CCBK2
|
90A052258
|
USB2HAB30AC
|
90A052135
|
321-576-004
|
F2CU029BT1M-BLK
|
| Merk |
Alogic
|
DATALOGIC
|
StarTech.com
|
DATALOGIC
|
HONEYWELL
|
BELKIN
|
| Aansluiting 1 |
USB C
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Aansluiting 2 |
USB C
|
n.v.t.
|
USB B
|
USB A
|
USB B
|
USB C
|
| USB-versie |
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|





