Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ALOGIC ELPCA201-WH USB-kabel USB 2.0 1 m USB A USB C Wit
Artikelnummer
ELPCA201-WH
ALOGIC ELPCA201-WH USB-kabel USB 2.0 1 m USB A USB C Wit is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: USB-kabels
| Artikelnummer | ELPCA201-WH |
|---|---|
| EAN | 9350784019523 |
| Merk | Alogic |
| Availability | Y |
ALOGIC ELPCA201-WH. Snoerlengte: 1 m. Aansluiting 1: USB A, Aansluiting 2: USB C, USB-versie: USB 2.0, Max. overdrachtssnelheid: 0,48 Gbit/s, Kleur van het product: Wit
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Plug and play | Ja |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Aansluiting 1 | USB A |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Snoerlengte | 1 m |
| Kleur van het product | Wit |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Kabelhulsmateriaal | Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Uitgangsstroom (max) | 3 A |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Energie | |
| Uitgangsstroom (max) | 3 A |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Soort kabel | Ronde kabel |
You may also be interested in
| Product |
New
ALOGIC ELPCA201-WH USB-kabel USB 2.0 1...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 1m USB 2.0 A naar A Kabel...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 1 m USB 2.0 A naar rechts...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 3 m USB 2.0 A naar linksh...
Login for pricing
|
StarTech.com 0,5 m witte micro USB-kab...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 60 cm lange, op paneel ge...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
ELPCA201-WH
|
USB2AA1M
|
USBAB1MR
|
USBAB3ML
|
USBPAUB50CMW
|
USBPNLAFAM2
|
| Merk |
Alogic
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Aansluiting 2 |
USB C
|
USB A
|
USB B
|
USB B
|
Micro-USB B
|
USB A
|
| USB-versie |
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|





