Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ALOGIC CRCA100C1 oplader voor mobiele apparatuur Laptop, Smartphone, Smartwatch Zwart Sigarettenaansteker Snel opladen Auto
Artikelnummer
CRCA100C1
ALOGIC CRCA100C1 oplader voor mobiele apparatuur Laptop, Smartphone, Smartwatch Zwart Sigarettenaansteker Snel opladen Auto is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| Artikelnummer | CRCA100C1 |
|---|---|
| EAN | 9350784027399 |
| Merk | Alogic |
| Availability | Y |
ALOGIC CRCA100C1. Type oplader: Auto, Type stroombron: Sigarettenaansteker, Lader compatibiliteit: Laptop, Smartphone, Smartwatch. Ingangsspanning: 24 V. Aantal USB-Type-C-poorten: 1, Snel opladen. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Auto |
| Lader compatibiliteit | Laptop, Smartphone, Smartwatch |
| Type stroombron | Sigarettenaansteker |
| Snel opladen | Ja |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Draadloos opladen | Nee |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Aantal USB Type-A-poorten | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Energie | |
| Maximaal vermogen | 100 W |
| Ingangsspanning | 24 V |
| Uitgangsstroom (5 V) | 3 A |
| Uitgangsstroom (9 V) | 3 A |
| Uitgangsstroom (12V) | 3 A |
| Poort 1 uitgangsstroom | 65 W |
| Poort 2 uitgangsstroom | 18 W |
| Uitgangsstroom (@15 V) | 3 A |
| Uitgangsstroom (@20 V) | 5 A |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 34 mm |
| Diepte | 34 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
You may also be interested in
| Product |
ALOGIC CRCA100C1 oplader voor mobiele...
Login for pricing
|
Popular
Apple Internationale reisstekker
Login for pricing
|
Motorola CBL-TC55-CHG1-01 oplader voor...
Login for pricing
|
New
Datalogic C-6000 Barcode-lezer Zwart B...
Login for pricing
|
Bestseller
Lenovo 4X20M26256 oplader voor mobiele...
Login for pricing
|
Hot Product
Honeywell 46-00526-6 oplader voor mobi...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
CRCA100C1
|
MD837ZM/A
|
CBL-TC55-CHG1-01
|
CHR-DBT60-BK
|
4X20M26256
|
46-00526-6
|
| Merk |
Alogic
|
Apple
|
ZEBRA
|
DATALOGIC
|
Lenovo
|
HONEYWELL
|
| Type oplader |
Auto
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Indoor
|
Indoor
|
n.v.t.
|





