Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ALOGIC Apex muis Kantoor Rechtshandig RF-draadloos + Bluetooth 6400 DPI
Artikelnummer
AMBT7KWH
ALOGIC Apex muis Kantoor Rechtshandig RF-draadloos + Bluetooth 6400 DPI is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Muizen
| Artikelnummer | AMBT7KWH |
|---|---|
| EAN | 9350784029898 |
| Merk | Alogic |
| Availability | Y |
ALOGIC Apex. Vormfactor: Rechtshandig. Aansluiting: RF-draadloos + Bluetooth, Bewegingsresolutie: 6400 DPI, Soort knoppen: Drukknoppen, Aantal knoppen: 7, Scroll type: Wiel. Stroombron: Batterijen. Kleur van het product: Wit
| Muis | |
|---|---|
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Aantal knoppen | 7 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 7 |
| Bedoeld voor | Kantoor |
| Bewegingsresolutie | 6400 DPI |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Functietoetsen | Achterkant (actie), DPI-schakelaar, Voorruit |
| Aantal scroll wheels | 2 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Invoerapparaat | |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Aantal knoppen | 7 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 7 |
| Bedoeld voor | Kantoor |
| Bewegingsresolutie | 6400 DPI |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Functietoetsen | Achterkant (actie), DPI-schakelaar, Voorruit |
| Aantal scroll wheels | 2 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Ergonomie | |
| Oplaadbaar | Ja |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Energie | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 700 mAh |
| Stroombron | Batterijen |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Oplaadbaar | Ja |
| Levensduur accu/batterij | 104 uur |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 75 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Gewicht | 93 g |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Gewicht | 93 g |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
ALOGIC Apex muis Kantoor Rechtshandig...
Login for pricing
|
Bestseller
Kensington Orbit Trackball met Scrollr...
Login for pricing
|
Popular
Kensington Pro Fit Draadloze Full-Size...
Login for pricing
|
Microsoft Basic Optical Mouse muis Kan...
Login for pricing
|
New
Kensington Orbit Optische Trackball
Login for pricing
|
Microsoft P58-00057 muis USB Type-A Op...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
AMBT7KWH
|
K72337EU
|
K72370EU
|
P58-00059
|
64327EU
|
P58-00057
|
| Merk |
Alogic
|
KENSINGTON
|
KENSINGTON
|
Microsoft
|
KENSINGTON
|
Microsoft
|
| Aantal knoppen |
7
|
2
|
6
|
3
|
2
|
3
|
| Bewegingsdetectietechnologie |
n.v.t.
|
Optical
|
Optical
|
Optical
|
Optical
|
Optical
|
| Bedoeld voor |
Office
|
Office
|
Office
|
Office
|
Office
|
Office
|
| Aansluiting |
RF Wireless + Bluetooth
|
USB Type-A
|
RF Wireless
|
USB Type-A
|
USB Type-A
|
USB Type-A
|
| Scroll type |
Wheel
|
Ring
|
Wheel
|
Wheel
|
n.v.t.
|
Wheel
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wired
|
Wireless
|
n.v.t.
|
Wired
|
Wired
|





