Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ALOGIC AMBT4KWH muis Reizen Ambidextrous RF-draadloos + Bluetooth
Artikelnummer
AMBT4KWH
ALOGIC AMBT4KWH muis Reizen Ambidextrous RF-draadloos + Bluetooth is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Muizen
| Artikelnummer | AMBT4KWH |
|---|---|
| EAN | 9350784027474 |
| Merk | Alogic |
| Availability | Y |
ALOGIC AMBT4KWH. Vormfactor: Ambidextrous. Aansluiting: RF-draadloos + Bluetooth, Soort knoppen: Drukknoppen, Aantal knoppen: 2, Scroll type: Wiel. Stroombron: Batterijen. Kleur van het product: Wit
| Muis | |
|---|---|
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Aantal knoppen | 2 |
| Bedoeld voor | Reizen |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Bluetooth-versie | 3.0 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Ondersteuning voor meerdere apparaten | Ja |
| Invoerapparaat | |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Aantal knoppen | 2 |
| Bedoeld voor | Reizen |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Bluetooth-versie | 3.0 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Materiaal | ABS kunststof |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ergonomie | |
| Plug and play | Ja |
| Oplaadbaar | Ja |
| Energie | |
| Stroombron | Batterijen |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Oplaadbaar | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 65 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Gewicht | 70 g |
| Verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Gewicht | 70 g |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
ALOGIC AMBT4KWH muis Reizen Ambidextro...
Login for pricing
|
Kensington Pro Fit Intrekbare Mobiele...
Login for pricing
|
New
Kensington Pro Fit Middelgrote Draadlo...
Login for pricing
|
Kensington Pro Fit Bedrade Mid-Size Muis
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech Marathon Mouse M705
Login for pricing
|
Popular
Kensington Pro Fit Bedrade Full-Size M...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
AMBT4KWH
|
K72339EU
|
K72405EU
|
K72355EU
|
910-001949
|
K72369EU
|
| Merk |
Alogic
|
KENSINGTON
|
KENSINGTON
|
KENSINGTON
|
LOGITECH
|
KENSINGTON
|
| Aantal knoppen |
2
|
3
|
3
|
6
|
7
|
3
|
| Bewegingsdetectietechnologie |
n.v.t.
|
Optical
|
Optical
|
Optical
|
Optical
|
Optical
|
| Bedoeld voor |
Travel
|
Office
|
Office
|
Office
|
Office
|
Office
|
| Aansluiting |
RF Wireless + Bluetooth
|
USB Type-A
|
RF Wireless
|
USB Type-A
|
RF Wireless
|
USB Type-A
|
| Scroll type |
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
| Connectiviteitstechnologie |
n.v.t.
|
Wired
|
Wireless
|
Wired
|
n.v.t.
|
Wired
|





