Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Allied Telesis AT-SPSX netwerk transceiver module 1250 Mbit/s 850 nm
Artikelnummer
AT-SPSX
Allied Telesis AT-SPSX netwerk transceiver module 1250 Mbit/s 850 nm is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Netwerk transceiver modules
| Artikelnummer | AT-SPSX |
|---|---|
| EAN | 5712505629789 |
| Merk | ALLIED TELESIS |
| Availability | Y |
De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zich te meten aan verschillende afstanden en service benodigheden. De AT-SPSX is toepasbaar voor Multimode fiber met een afstand tot 550 meter.
| Prestatie | |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1250 Mbit/s |
| Maximaal bereik | 550 m |
| Golflengte | 850 nm |
| Hot-swap | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Kenmerken | |
| Hot-swap | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 85 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Netwerk | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1250 Mbit/s |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Allied Telesis AT-SPSX netwerk transce...
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco GLC-GE-100FX= netwerk transceive...
Login for pricing
|
Hot Product
Intel E10GSFPLR netwerk transceiver mo...
Login for pricing
|
Popular
DELL 407-BBOU netwerk transceiver modu...
Login for pricing
|
DELL 407-BBOO netwerk transceiver modu...
Login for pricing
|
DELL 407-BBOP netwerk transceiver modu...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
AT-SPSX
|
GLC-GE-100FX=
|
E10GSFPLR
|
407-BBOU
|
407-BBOO
|
407-BBOP
|
| Merk |
ALLIED TELESIS
|
Cisco
|
INTEL
|
Dell
|
Dell
|
Dell
|
| Soort aansluiting |
n.v.t.
|
SFP
|
n.v.t.
|
SFP+
|
SFP
|
SFP+
|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens |
1250 Mbit/s
|
1000 Mbit/s
|
10000 Mbit/s
|
10000 Mbit/s
|
n.v.t.
|
10000 Mbit/s
|





