Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Acer Wave 7, wifi 7 Mesh Router, EU plug, single pack Dual-band (2.4GHz + 5GHz or 2.4GHz + 6GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) 4
Artikelnummer
FF.G2UTA.001
Acer Wave 7, wifi 7 Mesh Router, EU plug, single pack Dual-band (2.4GHz + 5GHz or 2.4GHz + 6GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) 4 is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Mesh-wifi-systemen
| Artikelnummer | FF.G2UTA.001 |
|---|---|
| EAN | 4711474068613 |
| Merk | Acer |
| Availability | Y |
Jij bent de baas over je online ervaring met de Acer Wave 7 Wi-Fi 7 meshrouter. Ideaal voor de moderne levensstijl. Creëer een robuust, beveiligd en ultrasnel netwerk en profiteer overal in huis of op de werkplek van ononderbroken internet.
Wi-Fi 7 met MLO
Acer Wave 7 introduceert een nieuw tijdperk van draadloze toegang. Wi-Fi 7 en Multi-Link Operation bieden de snelste naadloze connectiviteit op alle beschikbare WiFi-bandbreedtes.
Ondersteuning voor 6 GHz en 320 MHz
Creëer je eigen hogesnelheidsverbinding. Profiteer van een razendsnelle en efficiënte verbinding met een hoge capaciteit van 6 GHz en dubbele overdrachtssnelheden met 320MHz-kanalen voor de nieuwste compatibele apparaten.
Multi-Link Mesh en meerdere ethernetpoorten
Combineer meerdere apparaten gelijktijdig op WiFi-banden voor optimale doorvoer, minimale latentie en optimale betrouwbaarheid. De meervoudige ethernetpoorten bieden extra flexibiliteit wanneer je directe aansluitingen nodig hebt.
Hybrid QoS
De Hybrid QoS biedt een efficiënte oplossing voor het beheer van bandbreedte door naadloos prioriteit te geven aan specifieke apps en apparaten. Zo kun je thuis vloeiend videovergaderen en probleemloos gebruik maken van apparaten die veel bandbreedte gebruiken.
Slimme en veilige connectiviteit
Zorg dat je altijd veilig online bent met dankzij een levenslang abonnement op Trend Micro Home Network Security en geïntegreerde WPA-versleuteling. Zo zijn je netwerk en aangesloten apparaten 24/7 beveiligd.
Wi-Fi 7 met MLO
Acer Wave 7 introduceert een nieuw tijdperk van draadloze toegang. Wi-Fi 7 en Multi-Link Operation bieden de snelste naadloze connectiviteit op alle beschikbare WiFi-bandbreedtes.
Ondersteuning voor 6 GHz en 320 MHz
Creëer je eigen hogesnelheidsverbinding. Profiteer van een razendsnelle en efficiënte verbinding met een hoge capaciteit van 6 GHz en dubbele overdrachtssnelheden met 320MHz-kanalen voor de nieuwste compatibele apparaten.
Multi-Link Mesh en meerdere ethernetpoorten
Combineer meerdere apparaten gelijktijdig op WiFi-banden voor optimale doorvoer, minimale latentie en optimale betrouwbaarheid. De meervoudige ethernetpoorten bieden extra flexibiliteit wanneer je directe aansluitingen nodig hebt.
Hybrid QoS
De Hybrid QoS biedt een efficiënte oplossing voor het beheer van bandbreedte door naadloos prioriteit te geven aan specifieke apps en apparaten. Zo kun je thuis vloeiend videovergaderen en probleemloos gebruik maken van apparaten die veel bandbreedte gebruiken.
Slimme en veilige connectiviteit
Zorg dat je altijd veilig online bent met dankzij een levenslang abonnement op Trend Micro Home Network Security en geïntegreerde WPA-versleuteling. Zo zijn je netwerk en aangesloten apparaten 24/7 beveiligd.
| Design | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Reset button | Ja |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Type product | Router om neer te zetten |
| Draadloos LAN | |
| Wifi-band | Dual-band (2.4GHz + 5GHz or 2.4GHz + 6GHz) |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max) | 5764 Mbit/s |
| Kenmerken | |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Type processor | Ja |
| Intern geheugen | 512 MB |
| WPS Push Button Security | Ja |
| MU-MIMO-technologie | Ja |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Ethernet WAN | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 57 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Hoogte | 189 mm |
| Gewicht | 350 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Acer Wave 7, wifi 7 Mesh Router, EU pl...
Login for pricing
|
Hot Product
TP-Link Deco E4 (3-pack) Dual-band (2....
Login for pricing
|
Popular
ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) (1-PK) Du...
Login for pricing
|
Bestseller
TP-Link Deco X50 Dual-band (2.4 GHz /...
Login for pricing
|
Recommended
ASUS ZenWiFi XD5 (W-1-PK) Dual-band (2...
Login for pricing
|
ASUS ZenWiFi XD4 Plus AX1800 2 Pack Du...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
FF.G2UTA.001
|
DECO E4(3-PACK)
|
90IG05T0-BM9100
|
DECO X50(1-PACK)
|
90IG0750-MO3B60
|
90IG07M0-MO3C20
|
| Merk |
Acer
|
TP-LINK
|
ASUS
|
TP-LINK
|
ASUS
|
ASUS
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
White
|
White
|
| Wifi-band |
Dual-band (2.4GHz + 5GHz or 2.4GHz + 6GHz)
|
Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
|
Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
|
Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
|
Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
|
Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
|
| Wifi-standaard |
Wi-Fi 7 (802.11be)
|
Wi-Fi 5 (802.11ac)
|
Wi-Fi 6 (802.11ax)
|
Wi-Fi 6 (802.11ax)
|
Wi-Fi 6 (802.11ax)
|
Wi-Fi 6 (802.11ax)
|





