Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Acer S1386WH Projector met normale projectieafstand 3600 ANSI lumens DLP WXGA (1280x800) Wit
Artikelnummer
MR.JQU11.001
Login for pricing
Op voorraad
Acer S1386WH, 3600 ANSI lumens, DLP, WXGA (1280x800), 20000:1, 16:10, 914,4 - 7620 mm (36 - 300")
Acer S1386WH Projector met normale projectieafstand 3600 ANSI lumens DLP WXGA (1280x800) Wit is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Dataprojectoren
| Artikelnummer | MR.JQU11.001 |
|---|---|
| EAN | 4713883722711 |
| Merk | Acer |
| Availability | Y |
Acer S1386WH. Projector helderheid: 3600 ANSI lumens, Projectietechnologie: DLP, Projector native resolution: WXGA (1280x800). Type lichtbron: Lamp, Levensduur van de lichtbron: 5000 uur, Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus): 6000 uur. Focus: Handmatig, Vaste focale lengte: 7,51 mm, Diafragma (F-F): 2,8 - 2,8. Formaat analoog signaal: NTSC, PAL, SECAM, Ondersteunde grafische resoluties: 1280 x 800 (WXGA). Geluidsniveau: 32 dB, Geluidsniveau (spaarzame modus): 24 dB, Projectiemodi: Plafond, Voorkant, Achter
| Projector | |
|---|---|
| Projector helderheid | 3600 ANSI lumens |
| Projectietechnologie | DLP |
| Aantal kleuren | 1.073 biljoen kleuren |
| Projector native resolution | WXGA (1280x800) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Geschikt voor schermmaten | 914,4 - 7620 mm (36 - 300") |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 4:3, 16:9 |
| Projectie-afstand objectief | 0,4 - 3,4 m |
| Typische contrastverhouding | 20000:1 |
| Verticale synchronisatie (max) | 0,12 kHz |
| Verticale synchronisatie ( min) | 0,024 kHz |
| Resolutie (maximum digitaal) | 1920 x 1200 Pixels |
| Keystone correctie, verticaal | -40 - 40° |
| Horizontale synchronisatie (min) | 15 kHz |
| Horizontale synchronisatie (max) | 100 kHz |
| Projectiemodi | Plafond, Voorkant, Achter |
| Lampen | |
| Soort lamp | OSRAM |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Lampvermogen | 220 W |
| Type lichtbron | Lamp |
| Levensduur van de lichtbron | 5000 uur |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 6000 uur |
| Lichtbron | |
| Soort lamp | OSRAM |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Lampvermogen | 220 W |
| Type lichtbron | Lamp |
| Levensduur van de lichtbron | 5000 uur |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 6000 uur |
| Lenssysteem | |
| Vaste focale lengte | 7,51 mm |
| Focus | Handmatig |
| Diafragma (F-F) | 2,8 - 2,8 |
| Throw ratio | 0.52:1 |
| Optische zoom | 1x |
| Digitale zoom | 2x |
| Video | |
| Formaat analoog signaal | NTSC, PAL, SECAM |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1280 x 800 (WXGA) |
| Poorten & interfaces | |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Composiet video-ingang | 1 |
| Audio-ingang (L, R) | 1 |
| Audio (L,R) out | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Opslagmedia | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Prestatie | |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Geluidsniveau | 32 dB |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 24 dB |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Kenmerken | |
| Geluidsniveau | 32 dB |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 24 dB |
| Projectiemodi | Plafond, Voorkant, Achter |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
| Gemiddeld vermogen | 16 W |
| Design | |
|---|---|
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur van het product | Wit |
| LED-indicatoren | Ja |
| Plaatsing | Plafond |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 120 - 230 V |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (typisch) | 270 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 210 W |
| Technische details | |
| Projectiemodi | Plafond, Voorkant, Achter |
| Lampvermogen | 220 W |
| Software | |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Leveranciersinformatie | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85286200 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 3,1 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Afstandsbediening | IR |
| Snelstartgids | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85286200 |
| Overige specificaties | |
| Resolutie (maximum digitaal) | 1920 x 1200 Pixels |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Acer S1386WH Projector met normale pro...
Login for pricing
|
New
Acer S1286H beamer/projector Projector...
Login for pricing
|
Bestseller
Epson EB-W49
Login for pricing
|
Hot Product
Epson EB-X49
Login for pricing
|
Recommended
Optoma H117ST Projector met korte proj...
Login for pricing
|
Optoma X309ST Projector met korte proj...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MR.JQU11.001
|
MR.JQF11.001
|
V11H983040
|
V11H982040
|
E9PX7DR01EZ1
|
E9PD7DQ01EZ1
|
| Merk |
Acer
|
Acer
|
EPSON
|
EPSON
|
Optoma
|
Optoma
|
| Typische contrastverhouding |
20000:1
|
20000:1
|
16000:1
|
16000:1
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Gewicht |
3000g to 4000g
|
3000g to 4000g
|
2000g to 3000g
|
2000g to 3000g
|
2000g to 3000g
|
2000g to 3000g
|
| Projectietechnologie |
DLP
|
DLP
|
3LCD
|
3LCD
|
DLP
|
DLP
|
| Projector helderheid |
3000ANSI lumens to 4000ANSI lumens
|
3000ANSI lumens to 4000ANSI lumens
|
3000ANSI lumens to 4000ANSI lumens
|
3000ANSI lumens to 4000ANSI lumens
|
3000ANSI lumens to 4000ANSI lumens
|
3000ANSI lumens to 4000ANSI lumens
|
| Geluidsniveau |
30dB to 40dB
|
30dB to 40dB
|
30dB to 40dB
|
30dB to 40dB
|
20dB to 30dB
|
20dB to 30dB
|
| DVI-poort |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| VGA (D-Sub)poort(en) |
2
|
2
|
3
|
3
|
2
|
2
|
| Componentingang video (YPbPr/YCbCr) |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
up to 1
|
up to 1
|
up to 1
|
up to 1
|
| Aantal HDMI-poorten |
1
|
1
|
2
|
1
|
1
|
1
|
| Oorspronkelijke beeldverhouding |
16:10
|
4:3
|
16:10
|
4:3
|
16:10
|
4:3
|
| Projector native resolution |
WXGA (1280x800)
|
XGA (1024x768)
|
WXGA (1280x800)
|
XGA (1024x768)
|
WXGA (1280x800)
|
XGA (1024x768)
|
| Type product |
Standard throw projector
|
Standard throw projector
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Short throw projector
|
Short throw projector
|
| Type lichtbron |
Lamp
|
Lamp
|
Lamp
|
Lamp
|
Lamp
|
Lamp
|




