Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Acer Predator Connect T7 Wi-Fi 7 Tri-band (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) Wit 3 Intern
Artikelnummer
FF.G2RTA.001
Login for pricing
Op voorraad
Acer Predator Connect T7 Wi-Fi 7, Wit, Intern, Netwerkrouter, Tri-band (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz), Wi-Fi 7 (802.11be), 10755 Mbit/s
Acer Predator Connect T7 Wi-Fi 7 Tri-band (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) Wit 3 Intern is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Mesh-wifi-systemen
| Artikelnummer | FF.G2RTA.001 |
|---|---|
| EAN | 4711121761683 |
| Merk | Acer |
| Availability | Y |
Acer Predator Connect T7 Wi-Fi 7. Kleur van het product: Wit, Soort antenne: Intern, Type product: Netwerkrouter. Wifi-band: Tri-band (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz), Wifi-standaard: Wi-Fi 7 (802.11be), WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): 10755 Mbit/s. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Breedte: 109 mm, Diepte: 212 mm, Hoogte: 109 mm
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Soort antenne | Intern |
| Type product | Netwerkrouter |
| Draadloos LAN | |
| Wifi-band | Tri-band (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA3 |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max) | 10755 Mbit/s |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Type processor | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 3 |
| Ethernet WAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 109 mm |
| Diepte | 212 mm |
| Hoogte | 109 mm |
| Gewicht | 915 g |
You may also be interested in
| Product |
Acer Predator Connect T7 Wi-Fi 7 Tri-b...
Login for pricing
|
TP-Link Deco P9 (3-pack) Dual-band (2....
Login for pricing
|
Hot Product
TP-Link Deco X20 (2-pack) Dual-band (2...
Login for pricing
|
Popular
TP-Link Deco X60 Dual-band (2.4 GHz /...
Login for pricing
|
Bestseller
TP-Link Deco X50 (3-pack) Dual-band (2...
Login for pricing
|
Recommended
TP-Link Deco XE75 Tri-band (2,4 GHz /...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
FF.G2RTA.001
|
DECO P9(3-PACK)
|
DECO X20(2-PACK)
|
DECO X60(2-PACK)
|
DECO X50(3-PACK)
|
DECO XE75(2-PACK)
|
| Merk |
Acer
|
TP-LINK
|
TP-LINK
|
TP-LINK
|
TP-LINK
|
TP-LINK
|
| Kleur van het product |
White
|
n.v.t.
|
White
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Wifi-band |
Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz)
|
Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
|
Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
|
Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
|
Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
|
Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz)
|
| Wifi-standaard |
Wi-Fi 7 (802.11be)
|
Wi-Fi 5 (802.11ac)
|
Wi-Fi 5 (802.11ac)
|
Wi-Fi 6 (802.11ax)
|
Wi-Fi 6 (802.11ax)
|
Wi-Fi 6E (802.11ax)
|





