Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Acer H6815BD Projector met normale projectieafstand 4000 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Wit
Artikelnummer
MR.JTA11.001
Login for pricing
Op voorraad
UHD, DLP, 3D Ready, 4000lm, 1xUSB Typ A, 1xAudio Out, 2xHDMI, DLP, DMD
Acer H6815BD Projector met normale projectieafstand 4000 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Wit is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Dataprojectoren
| Artikelnummer | MR.JTA11.001 |
|---|---|
| EAN | 4710886118930 |
| Merk | Acer |
| Availability | Y |
Show movies on a mammoth scale (up to 300 inches or 762 cm in size) in a billion colors and astonishing clarity. Make your living room your personal multiplex with Acer Home Series projectors, and leave behind the ordinary in entertainment for a cinematic experience that is truly awesome.
| Projector | |
|---|---|
| Projector helderheid | 4000 ANSI lumens |
| Projectietechnologie | DLP |
| Aantal kleuren | 1.073 biljoen kleuren |
| Projector native resolution | UHD 4K (3840x2160) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 4:3, 16:9 |
| Projectie-afstand objectief | 1 - 10 m |
| Typische contrastverhouding | 10000:1 |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Frequentiebereik verticaal | 24 - 240 Hz |
| Keystone correctie, verticaal | -40 - 40° |
| Keystone correctie, horizontaal | -40 - 40° |
| Lenssysteem | |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Brandpuntbereik | 15.84 - 17.45 mm |
| Diafragma (F-F) | 2 - 2,05 |
| Video | |
| Formaat analoog signaal | NTSC, PAL, SECAM |
| Volledige HD | Ja |
| 3D | Ja |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Audio (L,R) out | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Prestatie | |
| Markt positionering | Thuisbioscoop |
| Frequentiebereik verticaal | 24 - 240 Hz |
| Kenmerken | |
| Compatibele besturingssystemen | Mac Windows |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
| Gemiddeld vermogen | 3 W |
| Design | |
|---|---|
| Markt positionering | Thuisbioscoop |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Kleur van het product | Wit |
| Plaatsing | Desktop, Plafond |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 120 - 230 V |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (typisch) | 245 W |
| Leveranciersinformatie | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85286200 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 322 mm |
| Diepte | 225 mm |
| Hoogte | 93,8 mm |
| Gewicht | 2,88 kg |
| Breedte verpakking | 433 mm |
| Diepte verpakking | 162 mm |
| Hoogte verpakking | 297 mm |
| Gewicht verpakking | 4,2 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85286200 |
| Overige specificaties | |
| Pakketgewicht | 4200 kg |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Acer H6815BD Projector met normale pro...
Login for pricing
|
New
Epson EB-1780W
Login for pricing
|
Recommended
Epson EB-1795F
Login for pricing
|
Viewsonic PG706HD beamer/projector Pro...
Login for pricing
|
Bestseller
Epson EB-W49
Login for pricing
|
Hot Product
Epson EB-982W
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MR.JTA11.001
|
V11H795040
|
V11H796040
|
PG706HD
|
V11H983040
|
V11H987040
|
| Merk |
Acer
|
EPSON
|
EPSON
|
ViewSonic
|
EPSON
|
EPSON
|
| Typische contrastverhouding |
10000:1
|
10000:1
|
10000:1
|
12000:1
|
16000:1
|
16000:1
|
| Gewicht |
2000g to 3000g
|
up to 2000g
|
up to 2000g
|
2000g to 3000g
|
2000g to 3000g
|
3000g to 4000g
|
| Projectietechnologie |
DLP
|
3LCD
|
3LCD
|
DMD
|
3LCD
|
3LCD
|
| Projector helderheid |
4000ANSI lumens and more
|
3000ANSI lumens to 4000ANSI lumens
|
3000ANSI lumens to 4000ANSI lumens
|
4000ANSI lumens and more
|
3000ANSI lumens to 4000ANSI lumens
|
4000ANSI lumens and more
|
| Geluidsniveau |
n.v.t.
|
30dB to 40dB
|
30dB to 40dB
|
30dB to 40dB
|
30dB to 40dB
|
30dB to 40dB
|
| DVI-poort |
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| VGA (D-Sub)poort(en) |
n.v.t.
|
1
|
1
|
2
|
3
|
2
|
| Componentingang video (YPbPr/YCbCr) |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
up to 1
|
up to 1
|
up to 1
|
n.v.t.
|
| Aantal HDMI-poorten |
2
|
1
|
1
|
2
|
2
|
2
|
| Oorspronkelijke beeldverhouding |
16:9
|
16:10
|
16:9
|
n.v.t.
|
16:10
|
16:10
|
| Projector native resolution |
UHD 4K (3840x2160)
|
WXGA (1280x800)
|
1080p (1920x1080)
|
1080p (1920x1080)
|
WXGA (1280x800)
|
WXGA (1280x800)
|
| Type product |
Standard throw projector
|
Short throw projector
|
Short throw projector
|
Standard throw projector
|
n.v.t.
|
Standard throw projector
|
| Type lichtbron |
n.v.t.
|
Lamp
|
Lamp
|
Lamp
|
Lamp
|
Lamp
|





