Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Acer Chromebook CBE594-3T-TCO-36ZG Intel Core 3 N355 35,6 cm (14") Touchscreen WUXGA 8 GB LPDDR5x-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) ChromeOS US International Grijs
Artikelnummer
NX.JETEH.004
Login for pricing
Op voorraad
Intel Core 3 N355 (6MB Cache), 8GB LPDDR5x-SDRAM, 256GB SSD, 14" WUXGA 1920 x 1200 IPS Touch, Intel Graphics, Webcam, ChromeOS
Acer Chromebook CBE594-3T-TCO-36ZG Intel Core 3 N355 35,6 cm (14") Touchscreen WUXGA 8 GB LPDDR5x-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) ChromeOS US International Grijs is te bestellen in veelvoud van 1
- ChromeOS
- Intel Core 3 N355 (6MB Cache)
- 14" WUXGA 1920 x 1200 IPS Touch
- 8GB LPDDR5x-SDRAM & 256GB SSD
Categorie: Laptops
| Artikelnummer | NX.JETEH.004 |
|---|---|
| EAN | 4711721132159 |
| Merk | Acer |
| Availability | Y |
| Product Family | Chromebook |
Vlieg door je dag met de Acer Chromebook Plus Enterprise 514. Deze Chromebook Plus laptop met geïntegreerde Google AI combineert een Intel® Core™ 3 N355 processor met een 14-inch WUXGA-scherm voor een snellere workflow. Blijf altijd verbonden met een laptop die is gemaakt voor duurzaamheid.
Maximaliseer je productiviteit
Deze Acer Chromebook Plus is voorzien van de nieuwste Intel® Core™ 3 N355 processor voor naadloos multitasken bij veeleisende projecten voor een snellere en meer gefocuste workflow.
Niet-reflecterend scherm met scherp en helder beeld
Het 14-inch WUXGA-scherm met 16:10 beeldverhouding en antireflectiecoating zorgt dat content zelfs bij fel licht levendig en scherp oogt. En met het optionele touchscreen kun je naadloos navigeren en je productiviteit verhogen.
Google AI geïntegreerd, met Gemini
ChromeOS heeft geïntegreerde AI-functies waarmee je team optimaal presteert, zoals krachtige productiviteitstools voor pakkende content en professionele vergadertools.
Alle gewenste connectiviteitsopties
Deze Acer Chromebook Plus biedt tal van opties met een toets voor snel invoegen, Wi-Fi 72, twee USB 3.2 Gen 2 Type-C, twee USB 3.2 Gen 1 Type-A, HDMI en optionele toetsenbordverlichting.
Heldere audio met duidelijk stemgeluid
Profiteer van meeslepende DTS audio uit twee luidsprekers en verminder achtergrondgeluid met twee microfoons die ervoor zorgen dat je altijd duidelijk hoorbaar bent tijdens video-oproepen en vergaderingen.
Robuust genoeg voor dagelijks gebruik
Deze stijlvolle Acer Chromebook Plus voldoet aan de militaire duurzaamheidsnormen van MIL-STD-810H en biedt zodoende duurzaamheid en gemoedsrust – welke uitdagingen je dag ook brengt.
Maximaliseer je productiviteit
Deze Acer Chromebook Plus is voorzien van de nieuwste Intel® Core™ 3 N355 processor voor naadloos multitasken bij veeleisende projecten voor een snellere en meer gefocuste workflow.
Niet-reflecterend scherm met scherp en helder beeld
Het 14-inch WUXGA-scherm met 16:10 beeldverhouding en antireflectiecoating zorgt dat content zelfs bij fel licht levendig en scherp oogt. En met het optionele touchscreen kun je naadloos navigeren en je productiviteit verhogen.
Google AI geïntegreerd, met Gemini
ChromeOS heeft geïntegreerde AI-functies waarmee je team optimaal presteert, zoals krachtige productiviteitstools voor pakkende content en professionele vergadertools.
Alle gewenste connectiviteitsopties
Deze Acer Chromebook Plus biedt tal van opties met een toets voor snel invoegen, Wi-Fi 72, twee USB 3.2 Gen 2 Type-C, twee USB 3.2 Gen 1 Type-A, HDMI en optionele toetsenbordverlichting.
Heldere audio met duidelijk stemgeluid
Profiteer van meeslepende DTS audio uit twee luidsprekers en verminder achtergrondgeluid met twee microfoons die ervoor zorgen dat je altijd duidelijk hoorbaar bent tijdens video-oproepen en vergaderingen.
Robuust genoeg voor dagelijks gebruik
Deze stijlvolle Acer Chromebook Plus voldoet aan de militaire duurzaamheidsnormen van MIL-STD-810H en biedt zodoende duurzaamheid en gemoedsrust – welke uitdagingen je dag ook brengt.
| Design | |
|---|---|
| Kleurnaam | Steel Grey |
| Type product | Chromebook |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Clamshell |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| Soort paneel | IPS |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Processor | |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfamilie | Intel Core 3 |
| Processormodel | N355 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,9 GHz |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Processor cache | 6 MB |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Opslagmedia | |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 256 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| Totale capaciteit SSD's | 256 GB |
| NVMe | Ja |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ja |
| Soort antenne | 2x2 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Taal toetsenbord | US International |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | ChromeOS |
| Accu/Batterij | |
| Batterijcapaciteit | 53 Wh |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Beveiliging | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Breedte | 315 mm |
| Diepte | 227,6 mm |
| Hoogte | 18,5 mm |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Overige specificaties | |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Acer Chromebook CBE594-3T-TCO-36ZG Int...
Login for pricing
|
Bestseller
Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL Intel® Core...
Login for pricing
|
Recommended
Acer Aspire 5 17 A517-58GM-54Z0 Intel®...
Login for pricing
|
ASUS ExpertBook P5 P5405CSA-NZ0174X In...
Login for pricing
|
MEDION SPRCHRGD 14 S1 Elite MD62637 NL
Login for pricing
|
Acer TravelMate P4 16 TMP416-53-TCO-72...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
NX.JETEH.004
|
21KH000RMH
|
NX.KJLEH.00F
|
90NX0861-M00740
|
30038923
|
NX.B99EH.005
|
| Merk |
Acer
|
Lenovo
|
Acer
|
ASUS
|
Medion
|
Acer
|
| Gewicht |
1200g to 1500g
|
1500g to 2000g
|
2000g to 2500g
|
1200g to 1500g
|
1200g to 1500g
|
n.v.t.
|
| Beeldschermdiagonaal |
14" to 15"
|
16" to 17"
|
154" and more
|
14" to 15"
|
14" to 15"
|
16" to 17"
|
| Resolutie |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
1920 x 1080 pixels
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
Grey
|
Grey
|
Grey
|
Grey
|
Grey
|
Blue
|
| Processorfamilie |
Intel Core 3
|
Intel Core i7
|
Intel Core i5
|
Intel Core Ultra 5
|
Snapdragon
|
Intel Core Ultra 7
|
| Inclusief besturingssysteem |
ChromeOS
|
Windows 11 Pro
|
Windows 11 Pro
|
Windows 11 Pro
|
Windows 11 Home
|
Windows 11 Pro
|
| Totale opslagcapaciteit |
100GB to 300GB
|
500GB to 750GB
|
500GB to 750GB
|
500GB to 750GB
|
500GB to 750GB
|
500GB to 750GB
|
| Touchscreen |
Y
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Ingebouwde grafische adapter |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Intern geheugen |
8GB
|
16GB
|
16GB
|
16GB
|
16GB
|
32GB
|
| Opslagmedia |
SSD
|
SSD
|
SSD
|
SSD
|
SSD
|
SSD
|
| Type product |
Chromebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
| Mobiele netwerkverbinding |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Aparte grafische adapter |
N
|
N
|
Y
|
N
|
N
|
N
|





