Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink UVC86 8 MP Zwart 3840 x 2160 Pixels 30 fps Sony
Artikelnummer
1206662
Login for pricing
Niet op voorraad
Yealink UVC86, 8 MP, Sony, 4K Ultra HD, 3840 x 2160 Pixels, 30 fps, 12x
Categorie: Camera's voor videoconferentie
| Artikelnummer | 1206662 |
|---|---|
| EAN | 6938818318021 |
| Merk | Yealink |
| Availability | N |
Yealink UVC86. Megapixels: 8 MP, Type beeldsensor: Sony. HD type: 4K Ultra HD, Maximale videoresolutie: 3840 x 2160 Pixels, Maximale beeldsnelheid: 30 fps. Optische zoom: 12x, Digitale zoom: 1,7x. Montagewijze: Standaard, Kleur van het product: Zwart
| Camera | |
|---|---|
| Megapixels | 8 MP |
| Type beeldsensor | Sony |
| Optische zoom | 12x |
| Digitale zoom | 1,7x |
| Horizontaal gezichtsveld | 110° |
| PTZ control | Ja |
| Aantal voorinstellingen camera | 9 |
| Verticaal gezichtsveld | 78° |
| Cameratype | Dubbele camera |
| Tweede camera resolutie | 8 MP |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Video | |
| Maximale videoresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Maximale beeldsnelheid | 30 fps |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Montagewijze | Standaard |
| Bereik kantelhoek | -90 - 40° |
| Pan bereik | -100 - 100° |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B poorten | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Energie | |
|---|---|
| DC voltage input | 48 V |
| Stroom | 0.7 A |
| Type stroombron | AC |
| AC-ingangsfrequentie | 100 - 240 Hz |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| USB kabel lengte | 7 m |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Montagebeugels meegeleverd | Ja |
| Verpakkingsinhoud | 1x UVC86 4K dual-eye intelligent camera 1x VCR20 remote control 1x 7m USB2 cable 1x 7.5m CAT5e cable 1x Wall mount bracket 1x power adapter Including 2-year hardware warranty |
| Prestatie | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Traceermodi | Presentatiemodus |
| Auto-tracking | Ja |
| Auto-framing | Ja |