Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink UVC30 8,51 MP Zwart, Zilver 3840 x 2160 Pixels 30 fps CMOS 25,4 / 2,5 mm (1 / 2.5")
Artikelnummer
UVC30 ROOM
Login for pricing
Niet op voorraad
Yealink UVC30, 8,51 MP, CMOS, 3840 x 2160 Pixels, 30 fps, 3x, Zwart, Zilver
Categorie: Camera's voor videoconferentie
| Artikelnummer | UVC30 ROOM |
|---|---|
| EAN | 5704174977612 |
| Merk | Yealink |
| Availability | N |
Yealink UVC30. Megapixels: 8,51 MP, Type beeldsensor: CMOS. Maximale videoresolutie: 3840 x 2160 Pixels, Ondersteunde video-modi: 720p, 1080p, Maximale beeldsnelheid: 30 fps. Digitale zoom: 3x. Montagewijze: Clip, Kleur van het product: Zwart, Zilver
| Camera | |
|---|---|
| Megapixels | 8,51 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,5 mm (1 / 2.5") |
| Digitale zoom | 3x |
| Minimale belichting | 0,1 Lux |
| Witbalans | ATW, Auto, Handmatig |
| Signaal/ruis-verhouding | 63 dB |
| PTZ control | Ja |
| Automatische belichting | Ja |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Video | |
| Maximale videoresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Maximale beeldsnelheid | 30 fps |
| Ondersteunde video-modi | 720p, 1080p |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Montagewijze | Clip |
| LED-indicatoren | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85258900 |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Audio | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85258900 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 4,79 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 151 mm |
| Diepte verpakking | 85 mm |
| Hoogte verpakking | 95 mm |
| Gewicht verpakking | 5,25 kg |
| Type verpakking | Doos |