Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink RoomSensor Pro Multifunctionele ruimtesensor Zwart, Wit
Artikelnummer
1303123
Login for pricing
Niet op voorraad
Yealink RoomSensor Pro, Multifunctionele ruimtesensor, Zwart, Wit, Air quality (VOC), Vocht, Licht, Temperatuur, Bedraad en draadloos, DC, Power over Ethernet (PoE), 98 mm
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 1303123 |
|---|---|
| EAN | 6938818317000 |
| Merk | Yealink |
| Availability | N |
Yealink RoomSensor Pro. Type product: Multifunctionele ruimtesensor, Kleur van het product: Zwart, Wit, Gemeten parameters: Air quality (VOC), Vocht, Licht, Temperatuur. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos. Type stroombron: DC, Power over Ethernet (PoE). Breedte: 98 mm, Diepte: 98 mm, Hoogte: 30,5 mm. Land van herkomst: China
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Multifunctionele ruimtesensor |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Gemeten parameters | Air quality (VOC), Vocht, Licht, Temperatuur |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Energie | |
| Type stroombron | DC, Power over Ethernet (PoE) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 98 mm |
| Diepte | 98 mm |
| Hoogte | 30,5 mm |
| Gewicht | 187,5 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 95 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 98 mm |
| Diepte verpakking | 98 mm |
| Hoogte verpakking | 30,5 mm |
| Gewicht verpakking | 541 g |