Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink RoomCast draadloos presentatiesysteem HDMI Desktop
Artikelnummer
ROOMCAST
Login for pricing
Niet op voorraad
Yealink RoomCast, Desktop, Zwart, Kensington, 3840 x 2160 Pixels, 3840 x 2160, 2160p
Categorie: Draadloze presentatiesystemen
| Artikelnummer | ROOMCAST |
|---|---|
| EAN | 0841885106360 |
| Merk | Yealink |
| Availability | N |
Yealink RoomCast. Vormfactor: Desktop, Kleur van het product: Zwart, Kabelslot sleuf type: Kensington. Maximale resolutie (HDMI): 3840 x 2160 Pixels, Ondersteunde grafische resoluties: 3840 x 2160, Ondersteunde video-modi: 2160p. Wi-Fi-standaarden: Wi-Fi 5 (802.11ac), Wifi-standaard: Wi-Fi 5 (802.11ac), Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Interface: HDMI. Type stroombron: DC, Power over Ethernet (PoE), Spanning: 12 V
| Design | |
|---|---|
| Vormfactor | Desktop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kenmerken | |
| Maximale resolutie (HDMI) | 3840 x 2160 Pixels |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 2160p |
| Maximale beeldsnelheid | 60 fps |
| Miracast | Ja |
| Google Cast | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Reset button | Ja |
| Netwerk | |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES, WPA2-PSK |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Poorten & interfaces | |
| Interface | HDMI |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Energie | |
|---|---|
| Type stroombron | DC, Power over Ethernet (PoE) |
| Spanning | 12 V |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 145 mm |
| Diepte | 72,5 mm |
| Hoogte | 23,5 mm |
| Gewicht | 192 g |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Diepte verpakking | 72,5 mm |
| Hoogte verpakking | 23,5 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |