Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink Room Panel E2 20,3 cm (8") 1280 x 800 Pixels LCD 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) Zwart Bluetooth
Artikelnummer
1303172
Login for pricing
Niet op voorraad
Yealink Room Panel E2, 20,3 cm (8"), 1280 x 800 Pixels, LCD, Capacitief, Zwart, China
Categorie: Schermen voor vergaderzalen
| Artikelnummer | 1303172 |
|---|---|
| EAN | 6938818320833 |
| Merk | Yealink |
| Availability | N |
Yealink Room Panel E2. Beeldschermdiagonaal: 20,3 cm (8"), Resolutie: 1280 x 800 Pixels, Display technologie: LCD. Kleur behuizing: Zwart, Land van herkomst: China. Inclusief besturingssysteem: Android 13.0. Wi-Fi-standaarden: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac). USB-poorttype: USB Type-C
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 20,3 cm (8") |
| Resolutie | 1280 x 800 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| Touchscreen | Ja |
| Touchscreen technologie | Capacitief |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Design | |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Land van herkomst | China |
| USB-poorttype | USB Type-C |
| USB-poort | Ja |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Android 13.0 |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Netwerk | |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| USB-poorttype | USB Type-C |
| USB-poort | Ja |
| RJ-45 ports hoeveelheid | 1 |
| Energie | |
| Type stroombron | DC, Power over Ethernet (PoE) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 209 mm |
| Diepte | 146 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Gewicht | 530 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 209 mm |
| Diepte verpakking | 425 mm |
| Hoogte verpakking | 146 mm |
| Gewicht verpakking | 1,56 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Kenmerken | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |