Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink RCH40 - Room Cable Hub Ethernet LAN Zwart
Artikelnummer
1303114
Login for pricing
Niet op voorraad
Yealink RCH40 - Room Cable Hub, Gigabit Ethernet, 10/100/1000, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, Zwart, PoE-Max, Stroom, Power over Ethernet (PoE)
Categorie: Bridges voor AV-conferenties
| Artikelnummer | 1303114 |
|---|---|
| EAN | 6938818309142 |
| Merk | Yealink |
| Availability | N |
Yealink RCH40 - Room Cable Hub. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000, Netwerkstandaard: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at. Kleur van het product: Zwart, LED-indicatoren: PoE-Max, Stroom. Type stroombron: Power over Ethernet (PoE). Gewicht: 968 g, Breedte verpakking: 200 mm, Diepte verpakking: 167 mm. Land van herkomst: China
| Netwerk | |
|---|---|
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000 |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | PoE-Max, Stroom |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | PoE-Max, Stroom |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 5 |
| Energie | |
| Type stroombron | Power over Ethernet (PoE) |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 167 mm |
| Hoogte verpakking | 65 mm |
| Gewicht | 968 g |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |