Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink PA20 draadloos presentatiesysteem Dongle
Artikelnummer
1303185
Login for pricing
Op voorraad
Yealink PA20, Dongle, Zwart, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11az, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, WPA-PSK, WPA2-PSK, 2,2 W, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8
Yealink PA20 draadloos presentatiesysteem Dongle is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Draadloze presentatiesystemen
| Artikelnummer | 1303185 |
|---|---|
| EAN | 6938818320628 |
| Merk | Yealink |
| Availability | Y |
Yealink PA20. Vormfactor: Dongle, Kleur van het product: Zwart. Netwerkstandaard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11az, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WPA-PSK, WPA2-PSK. Stroomverbruik (typisch): 2,2 W. Ondersteunt Windows: Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Ondersteunt Mac-besturingssysteem: Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High.... Breedte: 220 mm, Diepte: 38 mm, Hoogte: 16 mm
| Design | |
|---|---|
| Vormfactor | Dongle |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11az, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 2,2 W |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tijger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| Gewicht | 75 g |
| Breedte verpakking | 220 mm |
| Diepte verpakking | 38 mm |
| Hoogte verpakking | 16 mm |
| Gewicht verpakking | 87 g |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |