Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink - MVC S50-C5U-000
Artikelnummer
1103846
Categorie: Video conferentie systemen
| Artikelnummer | 1103846 |
|---|---|
| EAN | 0841885129963 |
| Merk | Yealink |
| Availability | N |
Het MVC S50 is ontworpen voor middelgrote tot grote vergaderruimtes en biedt een bundeloplossing met de all-in-one videobar A50 (USB-modus), mini-PC MCore 4 en touchpanel MTouch Plus. Het beschikt over geavanceerde AI-functies, aangedreven door een ongeëvenaard triple 50MP-lenssysteem en toekomstbestendige rekencapaciteit, wat zorgt voor gemakkelijke implementatie en flexibel ontwerp.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Videovergaderingssysteem voor groepen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Technische details | |
| Type product | Videovergaderingssysteem voor groepen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Video | |
| HD type | Full HD |
| Megapixels | 50 MP |
| Digitale zoom | 8x |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Geheugen | |
| Opslagmedia-type | SSD |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-uitvoerpoorten | 2 |
| Aantal HDMI-invoerpoorten | 1 |
| HDMI versie | 2.0/2.1 |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Camera | |
| Megapixels | 50 MP |
| Digitale zoom | 8x |
| Cameratype | Drievoudige camera |
| Tweede camera resolutie | 50 MP |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldscherm | IPS |
| Beeldschermdiagonaal | 29,5 cm (11.6") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Kenmerken | |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Computersysteem | |
| Computersysteemtype | Mini PC |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Computerbehuizing | |
| Computersysteemtype | Mini PC |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen camera (BxDxH) | 910 x 88 x 102 mm |
| Gewicht | 15,7 kg |
| Breedte verpakking | 1045 mm |
| Diepte verpakking | 373 mm |
| Hoogte verpakking | 297 mm |
| Gewicht verpakking | 17,4 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 1045 mm |
| Diepte verpakking | 373 mm |
| Hoogte verpakking | 297 mm |
| Gewicht verpakking | 17,4 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Ingebouwde camera | Ja |