Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink MVC-BYOD Extender voor Teams Kamers
Artikelnummer
1303113
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 1303113 |
|---|---|
| EAN | 6938818308213 |
| Merk | Yealink |
| Availability | N |
Yealink MVC-BYOD-Extender ondersteunt de transformatie tussen Microsoft Teams Rooms (MTR) en verschillende soorten UC-platforms. Neem uw apparaat mee, sluit de USB-kabel van de extender aan op de laptop en start een videovergadering zoals u dat wilt. Gebruikers kunnen genieten van de meeslepende video- en audio-ervaring met speciale apparaten, eenvoudige MTouch II-touchpaneel vergaderingsbedieningen en draadloos delen via de WPP20-presentatiepod.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Extender |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ondersteuning voor plaatsing | Bureau |
| Snoerlengte | 7,5 m |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aansluiting | USB |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 89 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoogte | 17 mm |
| Gewicht | 366 g |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 95 procent |
| Technische details | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85299097 |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85299097 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 174 mm |
| Diepte verpakking | 180 mm |
| Hoogte verpakking | 63 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |