Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink MTouch Plus-MB
Artikelnummer
1306072
Login for pricing
Niet op voorraad
Yealink MTouch Plus-MB, Yealink, MCore-OPS-T MCore-OPS-G2T, Zwart, IPS, 29,5 cm (11.6"), 1920 x 1080 Pixels
Categorie: Vergaderzaalconsoles
| Artikelnummer | 1306072 |
|---|---|
| EAN | 6938818324237 |
| Merk | Yealink |
| Availability | N |
Yealink MTouch Plus-MB. Merkcompatibiliteit: Yealink, Compatibiliteit: MCore-OPS-T MCore-OPS-G2T, Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 5,7 kg, Breedte verpakking: 327 mm, Diepte verpakking: 105 mm. Meegeleverde kabels: USB, LAN (RJ-45)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Yealink |
| Compatibiliteit | MCore-OPS-T MCore-OPS-G2T |
| Kleur van het product | Zwart |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Ingebouwd display | Ja |
| Display technologie | IPS |
| Beeldschermdiagonaal | 29,5 cm (11.6") |
| Poorten & interfaces | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 5,7 kg |
| Breedte verpakking | 327 mm |
| Diepte verpakking | 105 mm |
| Hoogte verpakking | 220 mm |
| Gewicht verpakking | 6,2 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB, LAN (RJ-45) |