Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink MSpeech luidspreker telefoon Grijs
Artikelnummer
MSPEECH
Login for pricing
Niet op voorraad
Yealink MSpeech, Grijs, 2 m, 82 dB, 100 - 8000 Hz, 100 - 8000 Hz, -38 dB
Categorie: Luidsprekertelefoons
| Artikelnummer | MSPEECH |
|---|---|
| EAN | 0841885107800 |
| Merk | Yealink |
| Availability | N |
Yealink MSpeech. Kleur van het product: Grijs, Snoerlengte: 2 m. Gevoeligheid: 82 dB, Frequentiebereik: 100 - 8000 Hz. Frequentie microfoon: 100 - 8000 Hz, Gevoeligheid microfoon: -38 dB. Type stroombron: USB. Breedte: 150 mm, Diepte: 150 mm, Hoogte: 67,7 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 82 mm |
| Diepte verpakking | 192 mm |
| Breedte verpakking | 239 mm |
| Snoerlengte | 2 m |
| Gewicht verpakking | 700 g |
| Aantal | 1 |
| Kleur van het product | Grijs |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85299097 |
| Kenmerken | |
| Snoerlengte | 2 m |
| Kleur van het product | Grijs |
| Luidsprekers | |
| Gevoeligheid | 82 dB |
| Frequentiebereik | 100 - 8000 Hz |
| Microfoon | |
| Frequentie microfoon | 100 - 8000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -38 dB |
| Energie | |
|---|---|
| Type stroombron | USB |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 67,7 mm |
| Gewicht | 700 g |
| Diepte | 150 mm |
| Breedte | 150 mm |
| Verpakking | |
| Hoogte verpakking | 82 mm |
| Diepte verpakking | 192 mm |
| Breedte verpakking | 239 mm |
| Gewicht verpakking | 700 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85299097 |