Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink MeetingBar A30-010
Artikelnummer
A30-010
Categorie: Video conferentie systemen
| Artikelnummer | A30-010 |
|---|---|
| EAN | 0841885115294 |
| Merk | Yealink |
| Availability | N |
Yealink MeetingBar A30 is een alles-in-één videobar die is ontworpen voor middelgrote ruimten (maximaal 15, met extra verlengde draadloze microfoon. VCM36). Het systeem met twee camera's vangt details in een middelgrote ruimte nauwkeurig op, met geweldige kleuren. AI-functies zoals Auto Framing, Speaker Tracking, Picture-in-Picture en Smart Gallary zorgen voor een gerichte weergave zonder afleiding. De ingebouwde 8-MEMS beamforming microfoons pikken stemgeluid uit alle richtingen op en een full-duplex audio-algoritme met AI-ondersteunde ruisonderdrukking levert helder geluid voor beide kanten, zelfs als je tegelijkertijd aan het praten bent.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Videosamenwerkingsbar |
| Kleur van het product | Zwart |
| PTZ control | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Auto-framing | Ja |
| Vergaderfuncties | Add participates, Kalender, Delen van inhoud, Hold/Resume, Deelnemen met één klik, Whiteboard |
| Technische details | |
| Type product | Videosamenwerkingsbar |
| Kleur van het product | Zwart |
| PTZ control | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Video | |
| Megapixels | 8 MP |
| Video-codecs | H.264 High profile, H.264 SVC, H.264 |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 5 W |
| Echo annulatie | Ja |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Audiosysteem full duplex | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Lijnuitgang | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-C |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Lijningang | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-uitvoerpoorten | 2 |
| Aantal HDMI-invoerpoorten | 1 |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wifi | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES, EAP-MD5, EAP-TTLS, PEAP, SRTP, TLS |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1x |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Camera | |
| Megapixels | 8 MP |
| Cameratype | Dubbele camera |
| Tweede camera resolutie | 8 MP |
| Gezichtsveld (tele) | 90° |
| Gezichtsveld (breed) | 120° |
| Microfoon | |
| Microfoon mute | Ja |
| Aantal microfoon-arrays | 8 |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES, EAP-MD5, EAP-TTLS, PEAP, SRTP, TLS |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Computersysteem | |
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Inclusief besturingssysteem | Android 10 |
| Processormodel | 845 |
| Computerbehuizing | |
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Inclusief besturingssysteem | Android 10 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 95 procent |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 10,5 W |
| Type stroombron | AC |
| DC-uitgangsspanning | 48 V |
| Stroomuitvoer (ampère) | 0,7 A |
| Stroomverbruik (idle) | 13 W |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, RoHS, REACH, ISO 9001, CCC, NOM |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 98 mm |
| Hoogte | 121 mm |
| Gewicht | 4,75 kg |
| Breedte verpakking | 325 mm |
| Diepte verpakking | 306 mm |
| Hoogte verpakking | 903 mm |
| Gewicht verpakking | 5,68 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 325 mm |
| Diepte verpakking | 306 mm |
| Hoogte verpakking | 903 mm |
| Gewicht verpakking | 5,68 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | HDMI, LAN (RJ-45) |
| Netwerkkabellengte | 3 m |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Snelstartgids | Ja |