Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink MD-PTZBracket
Artikelnummer
3311112
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 3311112 |
|---|---|
| EAN | 0841885129529 |
| Merk | Yealink |
| Availability | N |
De MD-PTZBracket is een speciale bevestigingsset voor de Yealink PTZ-camera (UVC86 en SmartVision 80), waarmee deze moeiteloos aan de MeetingDisplay bevestigd kan worden. Dankzij de op maat gemaakte installatiestructuur is montage eenvoudig, zonder gedoe met boren in de muur. Schroef vast, hang op, en de camera en display zijn klaar voor gebruik!
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Montagebeugel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 145 mm |
| Diepte | 139,6 mm |
| Hoogte | 288,5 mm |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 352 mm |
| Diepte verpakking | 186 mm |
| Hoogte verpakking | 200 mm |
| Gewicht verpakking | 1,72 kg |