Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink MD-AVBracket-L
Artikelnummer
3311111
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 3311111 |
|---|---|
| EAN | 6938818323865 |
| Merk | Yealink |
| Availability | N |
De MD-AVBracket-L is een speciale bevestigingsset voor de Yealink-videobar (A50 en SmartVision 50), waarmee deze moeiteloos aan de MeetingDisplay bevestigd kan worden. Dankzij de op maat gemaakte installatiestructuur is montage eenvoudig, zonder gedoe met boren in de muur. Schroef vast, hang op, en de meetingbar en display zijn klaar voor gebruik!
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Montagebeugel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 112,5 mm |
| Hoogte | 183,5 mm |
| Gewicht | 1,37 kg |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 425 mm |
| Diepte verpakking | 159 mm |
| Hoogte verpakking | 238 mm |
| Gewicht verpakking | 1,9 kg |