Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink McoreKit-C4U-MS video conferencing systeem Ethernet LAN Gepersonaliseerde videovergaderingssysteem
Artikelnummer
MCOREKIT-C4U-MS
Login for pricing
Niet op voorraad
Yealink McoreKit-C4U-MS, Gepersonaliseerde videovergaderingssysteem, Windows 11 IoT Enterprise, Zwart
Categorie: Video conferentie systemen
| Artikelnummer | MCOREKIT-C4U-MS |
|---|---|
| EAN | 5715328093423 |
| Merk | Yealink |
| Availability | N |
Yealink McoreKit-C4U-MS. Type product: Gepersonaliseerde videovergaderingssysteem. Ethernet LAN, Wifi. Bluetooth. Beeldschermdiagonaal: 20,3 cm (8"), Resolutie: 1280 x 800 Pixels. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 IoT Enterprise. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Gepersonaliseerde videovergaderingssysteem |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Technische details | |
| Type product | Gepersonaliseerde videovergaderingssysteem |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Geheugen | |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 20,3 cm (8") |
| Resolutie | 1280 x 800 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Computersysteem | |
| Computersysteemtype | Mini PC |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 IoT Enterprise |
| Computerbehuizing | |
| Computersysteemtype | Mini PC |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 IoT Enterprise |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 168 mm |
| Diepte | 197 mm |
| Hoogte | 39 mm |
| Gewicht | 4,25 kg |
| Breedte verpakking | 375 mm |
| Diepte verpakking | 276 mm |
| Hoogte verpakking | 280 mm |
| Gewicht verpakking | 4,79 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 375 mm |
| Diepte verpakking | 276 mm |
| Hoogte verpakking | 280 mm |
| Gewicht verpakking | 4,79 kg |