Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink MB75C-EDLA
Artikelnummer
1303288
Login for pricing
Niet op voorraad
75", 4K 3840 × 2160, 1200:1, 400 cd/m², 60Hz, 3x 50 MP, RMS 30W, Android 15.0, 8/64GB, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1, Android 13.0
Categorie: Schermen voor vergaderzalen
| Artikelnummer | 1303288 |
|---|---|
| EAN | 6938818323889 |
| Merk | Yealink |
| Availability | N |
De MeetingBoard 75C is een alles-in-één videoconferentieapparaat dat is ontworpen met eenvoud in gedachten – voor een snelle installatie en implementatie. Het verplaatsbare ontwerp biedt bovendien flexibiliteit. Binnen 15 minuten is het klaar voor gebruik, overal te plaatsen, eenvoudig te verplaatsen en met slechts één kabel te verbinden.
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 190,5 cm (75") |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek | 178° |
| Touchscreen | Ja |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Typische contrastverhouding | 1200:1 |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 20 |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Anti-reflecterend oppervlak | Ja |
| Design | |
| Kleur behuizing | Zwart |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 600 x 400 mm |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| USB-poorttype | USB Type-A |
| USB-poort | Ja |
| Prestatie | |
| Type processor | Ja |
| Aantal processorkernen | 8 |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 64 MB |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 16 |
| Vermogen luidsprekers | 30 W |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Totaal aantal megapixels | 50 MP |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Field of view (FOV) hoek | 98,2° |
| PTZ control | Ja |
| Type camerasluiter | Elektronisch |
| Camera privacysluiter | Ja |
| F-nummer (relatieve aperture) | 1,56 |
| Netwerk | |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SNMP |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| MIMO | Ja |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| USB-poorttype | USB Type-A |
| USB-poort | Ja |
| Audio RCA-ingangen | 1 |
| Audio RCA-uitgangen | 1 |
| Aantal HDMI-invoerpoorten | 1 |
| Aantal HDMI-uitvoerpoorten | 1 |
| RJ-45 ports hoeveelheid | 2 |
| 3,5mm-connector | Ja |
| Energie | |
| Type stroombron | AC |
| USB-uitgangsvoltage | 5 V |
| USB-uitgangsstroom | 0,5 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Vermogensverbruik (max) | 243 W |
| Vermogensverbruik (avg) | 141 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 1705 mm |
| Diepte | 105 mm |
| Hoogte | 1081 mm |
| Gewicht | 52,2 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 1900 mm |
| Diepte verpakking | 225 mm |
| Hoogte verpakking | 1160 mm |
| Gewicht verpakking | 65 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, LAN (RJ-45) |
| Styluspen | Ja |
| Aantal styluspennen | 4 |
| Verpakkingsinhoud | - 1 x 3m AC power cable - 1 x 3m CAT5E network cable - 4 x Stylus pens - 3 x Cable ties - 1 x Quick Start Guide |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Kenmerken | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |