Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink - MB-WallMount-860
Artikelnummer
MB-WALLMOUNT-860
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | MB-WALLMOUNT-860 |
|---|---|
| EAN | 5715328094444 |
| Merk | Yealink |
| Availability | N |
Wandbeugel voor Yealink MeetingBoard 75/86 Pro
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Wandmontage |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ondersteuning voor plaatsing | Muur |
| Merkcompatibiliteit | Yealink |
| Compatibele producten | MeetingBoard 75/86 Pro |
| Minimale schermgrootte | 190,5 cm (75") |
| Maximale schermgrootte | 2,18 m (86") |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 1050 mm |
| Diepte | 23 mm |
| Hoogte | 265 mm |
| Gewicht | 4,77 kg |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 1125 mm |
| Diepte verpakking | 370 mm |
| Hoogte verpakking | 105 mm |
| Gewicht verpakking | 7,4 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |