Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink 3311091 accessoire voor conferentieapparatuur Montageset
Artikelnummer
3311091
Login for pricing
Niet op voorraad
Yealink 3311091, Montageset, Zwart, Grijs, 470 g, 401 mm, 115 mm, 84 mm
Categorie: Accessoires voor conferentieapparatuur
| Artikelnummer | 3311091 |
|---|---|
| EAN | 0841885123879 |
| Merk | Yealink |
| Availability | N |
Yealink 3311091. Type product: Montageset, Kleur van het product: Zwart, Grijs. Gewicht: 470 g. Breedte verpakking: 401 mm, Diepte verpakking: 115 mm, Hoogte verpakking: 84 mm. Land van herkomst: China
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Montageset |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 470 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 401 mm |
| Diepte verpakking | 115 mm |
| Hoogte verpakking | 84 mm |
| Gewicht verpakking | 530 g |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |