Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink 3311068 accessoire voor conferentieapparatuur Steun
Artikelnummer
3311068
Categorie: Accessoires voor conferentieapparatuur
| Artikelnummer | 3311068 |
|---|---|
| EAN | 0841885124050 |
| Merk | Yealink |
| Availability | N |
Yealink 3311068. Type product: Steun, Kleur van het product: Zwart. Breedte: 120 mm, Diepte: 209 mm, Hoogte: 59 mm. Breedte verpakking: 390 mm, Diepte verpakking: 299 mm, Hoogte verpakking: 270 mm. Land van herkomst: China
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Steun |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 209 mm |
| Hoogte | 59 mm |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 390 mm |
| Diepte verpakking | 299 mm |
| Hoogte verpakking | 270 mm |
| Gewicht verpakking | 6,19 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |