Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Xtorm Solar Panel 100W
| Artikelnummer | XPS100 |
|---|---|
| EAN | 8718182276039 |
| Merk | XTORM |
| Availability | N |

Super Efficiënt - Haal alles uit de zon
Dankzij de super efficiënte SunPower-cellen heeft dit zonnepaneel een zeer hoog rendement, op een veel kleiner oppervlak. Dit stelt ons in staat om het zonnepaneel kleiner en lichter te maken, zonder dat dit ten koste gaat van de stroomopbrengst. De zonnecellen zijn bovendien voorzien van een extra laag die het zonlicht optimaal focust en extra licht doorlaat, dankzij een anti-reflectieve coating.

Laad alles op dankzij 3 verschillende aansluitingen
Het zonnepaneel heeft 3 verschillende uitgangen: een 100W 5,5mm DC uitgang (die kan worden omgezet naar MC4, dankzij de meegeleverde kabel), een 45W USB-C PD uitgang, en een gewone USB uitgang met 18W Quick Charge 3.0. Dit betekent dat je vrijwel alles kunt opladen: een Power Station, laptop, tablet of je telefoon – met deze Xtorm 100W Solar Panel is alles mogelijk!

Combineer met een Power Station voor eindeloos power
Dit zonnepaneel is ontworpen om perfect samen te werken met een van onze Xtorm Power Stations. Dit geeft je Power Station eindeloos veel power, waar je ook bent. Met een Power Station heb je niet alleen een batterij-buffer voor wanneer de zon even niet schijnt, maar bovendien ook een stekkeraansluiting en een brede selectie aan andere aansluitingen.

Gemaakt voor avontuur
Het zonnepaneel is ontworpen om klaar te zijn voor avontuur. Dankzij het draagbare design en gewicht kun je het overal eenvoudig mee naar toe nemen, en met de ingebouwde steunvoeten staat hij binnen enkele seconden klaar in een perfecte hoek om optimaal van de zon gebruik te maken. In het geïntegreerde tasje kun je de bijgeleverde kabels gemakkelijk meenemen, en het beschermt bovendien de powerbox tegen de elementen. Het zonnepaneel zelf is ook voorzien van een spatwaterdichte coating.
| Prestatie | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Type oplader | Buiten |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type stroombron | zonne-energie |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | Quick Charge 3.0 |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| USB Power Delivery | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 45 W |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Oranje |
| Energie | |
| Maximaal vermogen | 100 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 25 mm |
| Diepte | 1060 mm |
| Hoogte | 598 mm |
| Gewicht | 3,8 kg |
| Hoogte verpakking | 585 mm |
| Breedte verpakking | 75 mm |
| Diepte verpakking | 650 mm |
| Gewicht verpakking | 4,55 kg |
| Verpakking | |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | DC |
| Hoogte verpakking | 585 mm |
| Breedte verpakking | 75 mm |
| Diepte verpakking | 650 mm |
| Gewicht verpakking | 4,55 kg |
| Opbergzak | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | DC |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | Ethyleen-tetrafluorethyleen (EFTE) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 2 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 170 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 600 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 690 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 9,9 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | Ethyleen-tetrafluorethyleen (EFTE) |